0
  • Obecnie brak na stanie
Mermaid Top Coat No. 2 10ml
Mermaid Top Coat No. 2 10ml
Mermaid Top Coat No. 2 10ml
Mermaid Top Coat No. 2 10ml
Mermaid Top Coat No. 2 10ml
Mermaid Top Coat No. 2 10ml
Mermaid Top Coat No. 2 10ml

Mermaid Top Coat No. 2 10ml

57,00 zł
Brutto
Jana Nails®

Top Mermaid No. 2 - średniogęsty top z drobinkami nabłyszczający

Top Mermaid no. 2 to dający wysoki połysk top bez dyspersji (no wipe) wzbogacony o małe nieregularne opalizujące płatki w kolorze różu, złota oraz fioletu. Jego konsystencja świetnie sprawdzi się do tworzenia i wyrównywania idealnej linii światła na paznokciach. Top Syrenka idealnie nadaje się do pokrycia jasnych kolorów, stylizacji nude i stylizacji typu french lub babyboomer. Na ciemnych kolorach daje natomiast efekt tysiąca roziskrzonych płatków. W zależności od tła drobinki dają inny efekt. Twórz nieograniczone wersje za pomocą topu Syrenki :) Top nie matowieje, nie rysuje się i nie pęka, jest odporny na uszkodzenia mechaniczne. Drobinki są cienkie i płaskie, nic nie odstaje ani nie wymaga wyrównywania innym topem. 

Top Mermaid dzięki swojej średniogęstej konsystencji nie zalewa skórek i przyspiesza pracę podczas manicure. Jeśli jednak lubisz klasyczny top - wypróbuj Blitz Top. A może wolisz multikolorową małą drobinkę? Idealny wtedy będzie top Cosmos.

Wskazówka: utwardzaj top 30-60s. Odczekaj chwilę po utwardzeniu topu, nie nakładaj bezpośrednio po utwardzeniu np. oliwki. Pozwól mu przez chwilę "ostygnąć".

Konsytencja: średnio gęsta, płynna
Zastosowanie: metoda hybrydowa, żelowa, akrylożelowa, akrylowa

Pojemność: 10ml

Oferta salonowa

Ilość Rabat Jednostkowy Oszczędzasz
5 10% nawet 28,50 zł
10 15% nawet 85,50 zł
Obecnie brak na stanie

Topy marki Jana Nails posiadają niesamowite naprężenie powierzchniowe co oznacza szybkie poziomowanie i wyrównanie powierzchni, komfort pracy bez zalanych skórek, łatwość i szybkość pracy. Płaski pędzelek zakończony na okrągło sprawia, że mamy kontrolę nad produktem i możemy pracować blisko skórek bez ryzyka ich dotknięcia. Mermaid Top to spełnienie marzeń każdej Stylistki, która uwielbia opalizujące płatki :) - piękny, długotrwały połysk bez zarysowań i matowienia z tysiącem mieniących się w słońcu kolorowych drobin. Nie musisz używać pyłków - przyspiesz czas z topem Syrenka!  

Produkty, które mogą Cię zainteresować

Mermaid Top Coat No. 2 10ml

57,00 zł