Preparaty Pomocnicze

Wysokiej jakości cleaner do paznokci

Za trwałość stylizacji i nienaganny efekt końcowy odpowiada szereg czynników - chociażby niedoceniane acz niezbędne preparaty pomocnicze takie jak np. cleaner do paznokci.

Modna kreacja, nienaganna fryzura i makijaż... Czy to już wszystkie elementy wizerunku, które sprawią, że poczujemy się piękne i atrakcyjne? Okazuje się, że jest jeszcze jedna istotna część - zadbane dłonie i piękne paznokcie - dopiero wówczas możemy mówić o kompletnej stylizacji. Nie zawsze wystarczą wypielęgnowane dłonie i estetycznie wyglądające naturalne paznokcie. Kolorowy manicure potrafi zdziałać cuda o czym z pewnością przekonałyście się nie raz. Ale, by manicure spełnił swoje zadanie, musi być poprawnie wykonany, a będzie tylko wtedy, kiedy nie pominiemy żadnego kroku i do wykonania stylizacji użyjemy nie tylko lakieru, ale włączymy także preparaty pomocnicze.

Remover do hybryd - preparat pomocniczy każdej kosmetyczki

Preparaty pomocnicze to wszelkie  produkty kosmetyczne, dzięki którym przygotujemy płytkę paznokciową do stylizacji, które ułatwią wykonanie manicure i zapewnią trwałość i nieskazitelny efekt końcowy stylizacji. Dlatego domowe i profesjonalne manicurzystki powinny zadbać o to, by mieć “pod ręką” cleaner do paznokci, remover do hybryd, primer, preparat do skórek, klej do tipsów i zdobień, zmywacz do paznokci. Bez względu na to, jaką metodą wykonujemy manicure, preparaty pomocnicze są niezbędne.
Preparat do skórek pomoże je zmiękczyć i łatwiej będzie je usunąć. Cleaner do paznokci odtłuści płytkę i pozbawi ją zanieczyszczeń (klasyczny), usunie warstwę topu, nabłyszczy stylizację (Shea Cleaner Suprshine), Wipe Off – przemyjesz nim lepką warstwę topu. Remover posłuży Ci do ściągnięcia hybryd, rozmiękczy paznokcie akrylowe, a primer Indigo ochroni stylizację przed zapowietrzeniem i zapewni jej wyjątkową trwałość poprzez mocne wiązanie produktów bazowych z płytką paznokcia.

Nie wiesz jak i jakich produktów do stylizacji paznokci używać? Postaw na preparaty pomocnicze skorzystaj z profesjonalnych szkoleń. Dobre Mani i jedno, i drugie ma w ofercie.