Topy

Liczba produktów: 19
Pokazano 1-12 z 19 pozycji

Topy do paznokci to nieodłączny element każdej stylizacji paznokci z użyciem lakieru hybrydowego, żelu oraz akrylu. Zabezpieczają manicure przed zniszczeniem, czym wpływają na trwałość zdobienia, a także przyczyniają się do uzyskania doskonałego efektu. Stanowią one ostatni etap tworzenia paznokci — top aplikuje się bowiem po nałożeniu lakieru lub żelu, w celu utrwalenia.

Szeroki wybór topów do paznokci

Istnieje naprawdę szeroki wybór różnych rodzajów topów dostępnych na rynku, co daje wielką elastyczność i możliwość dostosowania stylizacji paznokci do własnych preferencji, a także okazji. Jednym z popularnych rodzajów są topy no wipe, które cieszą się rosnącą popularnością wśród stylistek paznokci i miłośniczek zdobień. Tym, co je wyróżnia, jest fakt, że po utwardzeniu nie pozostawiają na płycie paznokcia lepkiej warstwy, co oznacza, że nie trzeba ich przecierać cleaner’em. To ogromna wygoda, zwłaszcza dla tych, którzy cenią sobie szybkie i bezproblemowe wykończenie manicure'u. Topy matowe to z kolei ciekawa opcja, która pozwala na uzyskanie eleganckiego efektu jedwabistego matu na paznokciach. Efekt ten szczególnie popularny jest jesienią, a także zimą. Nie można zapomnieć także o klasycznych topach nabłyszczających, które pozwalają na uzyskanie modnego efektu glamour na paznokciach! 

Nie ma wątpliwości, że różnorodność dostępnych topów do paznokci pozwala na tworzenie niekończących się kombinacji i eksperymentowanie z efektami. Bez względu na wybór, top coat’y do paznokci stanowią kluczowy element stylizacji, który zapewnia nie tylko trwałość, ale także unikalny efekt. Nie zapomnij zastosować odpowiednie bazy do paznokci!

Topy do paznokci dostępne w Dobre Mani

W ofercie Dobre Mani znajdziesz topy do paznokci nabłyszczające, o wysokim połysku i długotrwałym błysku, topy z drobinkami, topy w kolorze (totalna nowość i hit w naszym sklepie!) oraz matowe — gładki lub z dodatkami. Takiego wyboru topów jeszcze nie mieliśmy!

Znajdź swój ulubiony i wykańczaj stylizacje na wiele sposobów — baw się stylizacjami. Topy do paznokci Jana Nails posiadają niesamowite naprężenie powierzchniowe, co oznacza szybkie poziomowanie i wyrównanie powierzchni, komfort pracy bez zalanych skórek, łatwość i szybkość pracy. Płaski pędzelek zakończony na okrągło sprawia, że mamy kontrolę nad produktem i możemy pracować blisko skórek bez ryzyka ich dotknięcia.

Topy Jana Nails to długotrwały i wysoki połysk, brak matowienia oraz wysoka odporność na zarysowania. Koniec z matowieniem się topu, porysowaną powierzchnią lub zmieniającym kolor pod spodem! Produkty chorwackiej marki są przygotowane na dużo słońca!