Galaretki / Pianki

Żele typu galaretka charakteryzują się niezwykle lekką i przejrzystą strukturą, która otwiera nowe możliwości podczas procesu budowania paznokci. Gęste żele, ale o lekkiej kremowej lub piankowej konsystencji są wytrzymałe i elastyczne jednocześnie. Praca z nimi to sama przyjemność, a proces tworzenia paznokci dzięki nim  może być szybszy, co jest szczególnie istotne w przypadku profesjonalnych salonów kosmetycznych. 

Żel galaretka do paznokci — jak go aplikować? 

Żel galaretka czy pianka to żel niezwykle łatwy w opiłowaniu, dlatego przyspiesza Twoją pracę, a dzięki niezwykłej konsystencji pozwala się w łatwy sposób kontrolować podczas nakładania. Wystarczy nadać mu kierunek pędzlem podczas pracy. Żel galaretka do paznokci może być stosowany zarówno do utwardzania płytki naturalnej, jak i przedłużania. Dzięki wszechstronnemu zastosowaniu doskonale sprawdzi się w profesjonalnych salonach, jednak nic nie stoi na przeszkodzie, aby przeznaczyć go także i do domowego użytku.

Dla kogo jest żel UV galaretka?

Gęsty żel UV galaretka, który nie płynie i jest niezwykle łatwy w formowaniu, jest odpowiedni dla początkujących i profesjonalistów. Po utwardzeniu staje się ultra mocny, twardy i odporny na uszkodzenia, ale pozostaje łatwy w opracowaniu. Gwarantuje on trwałość stylizacji. Jego wyjątkowe właściwości nie tylko zapewniają trwałość i odporność na uszkodzenia, ale także przekładają się na długotrwałą estetykę paznokci. Stylizacje wykonane przy użyciu tego gęstego żelu prezentują się nie tylko pięknie, ale także utrzymują swój nieskazitelny wygląd przez długi czas. To pozwala klientkom cieszyć się zadowalającymi efektami stylizacji przez wiele tygodni. Przed przystąpieniem do stworzenia stylizacji nie zapomnij o przygotowaniu płyty paznokcia, poprzez zastosowanie profesjonalnych bufferów - tylko w takim wypadku Twoje klientki będą cieszyć się zadowalającym efektem. Sięgnij po profesjonalne produkty i przygotuj swój salon!