FILTRUJ
Gradacja
Kształt
Ilość sztuk
Grubość
Producenci

Pilniki i buffery

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, jak uzyskać te perfekcyjnie gładkie i lśniące paznokcie, które zawsze zachwycają? Odpowiedź jest prosta - pilniki i buffery do paznokci są Twoimi sprzymierzeńcami w tej kwestii! Te małe, magiczne narzędzia pomogą wygładzić powierzchnię paznokcia, nadając mu jednocześnie połysk i sprawiając, że wygląda jakbyś właśnie wyszła od najlepszego stylisty. Sprawdź naszą ofertę bufferów już dziś!

Pilniki do paznokci - sposób na perfekcyjnie spiłowany manicure 

Jeśli marzą Ci się paznokcie godne gwiazdy Hollywood, to podczas kompletowania swojej “paznokciowej wyprawki” poza żelami do paznokci, bazą czy topem, powinnaś także pamiętać o pilnikach do paznokci. To one sprawią, że Twoje paznokcie będą w centrum uwagi, a Ty w końcu będziesz mogła się cieszyć pięknymi dłońmi.

W naszym asortymencie znajdziesz pilniki do paznokci w wielu różnych kształtach - proste, banany, oraz łódki. W przypadku kształtu banana oraz łódki, ich zaokrąglone strony pozwalają na wykonywanie kontrolowanych ruchów podczas nadawania kształtu. Dzięki temu manicure będzie jeszcze bardziej perfekcyjny i dopracowany. Natomiast prosty kształt zapewni łatwe modelowanie, wyrównanie niedoskonałości oraz usunięcie nadmiaru sztucznego materiału tuż po użyciu szablonów do paznokci

Podczas dokonywania wyboru pilnika do paznokci ważne jest także zwrócenie uwagi na stopnie zgrubienia - czyli gradację, która wskazuje stopień ich szorstkości. Gradacja oznacza dokładnie ilość oraz gęstość ziarenek na powierzchni pilnika. Im liczba ta jest wyższa, tym drobniejsze są ziarenka, a pilnik jest łagodniejszy. Z kolei im niższa liczba w gradacji, tym większa jest szorstkość pilnika do paznokci.

Niezawodne buffery do paznokci 

Buffery to małe cudeńka, które odmienią Twoje paznokcie. To magiczne narzędzia, których zadaniem jest wygładzenie powierzchni paznokcia, nadając im przy tym połysk. Zostały one zaprojektowane tak, aby delikatnie usuwać nierówności i drobne niedoskonałości. Dzięki nim Twoje paznokcie staną się gładkie jak jedwab, gotowe na każde wyzwanie stylizacyjne.

Dodatkowo buffery do paznokci to prawdziwi artyści w swojej dziedzinie. Kiedy zaczniesz używać ich regularnie, zauważysz, że Twoje paznokcie stają się mocniejsze, bardziej odporne i zdrowsze. Efekt gładkich i połyskujących paznokci zaskoczy Cię pozytywnie - to jakby mała metamorfoza na wyciągnięcie ręki!