FILTRUJ
Rodzaj nożyczek
Seria
Rozmiar
Cena

Nożyczki Staleks®

Elegancki i efektowny manicure to wypadkowa wielu czynników - min. wyboru narzędzi takich jak nożyczki do skórek i paznokci.

Nożyczki Staleks dla manicurzystki

Czy efektowny lakier na paznokciach oznacza, że nasze dłonie są zadbane i pięknie się prezentują? Niestety, często bywa tak, że mimo kolorowej stylizacji wygląd paznokci pozostawia wiele do życzenia. Dzieje się tak głównie przez niechlujnie wykonany manicure na etapie przygotowania płytki paznokciowej do stylizacji. Nie zawsze wynika ona z braku profesjonalizmu manicurzystki, a raczej z użycia nieprzystosowanych do pracy przy paznokciu i wątpliwej jakości narzędzi. Jak trudno o dobre, sprawdzające się w pracy manicurzystki nożyczki, z pewnością przekonałyście się nie raz. Nie ma więc co eksperymentować, najlepiej od razu zaopatrzyć się w narzędzia i akcesoria sprawdzonych marek. Staleks to nr 1 w „paznokciowej” branży.

Dlaczego nożyczki Staleks?

Przede wszystkim nożyczki Staleks są produktami dedykowanym branży beauty z uwzględnieniem szczególnych potrzeb dla opracowywania paznokci. Użycia nieco innych nożyczek (głównie chodzi o ostrze) wymaga skracanie paznokci, a innych, wycinanie skórek. Dlatego po pierwsze musimy wiedzieć do jakich czynności będziemy potrzebować nożyczek. Nożyczki do skórek Staleks mają cienkie, bardzo ostre ostrze, często wygięte w kształt litery” C”. Staleks nożyczki do paznokci mają proste, szersze ostrze. Marka Staleks wychodzi naprzeciw potrzebom manicurzystek oferując nożyczki o różnej długości ostrzy czy uchwytów, by każda z nas znalazła model, z którym najlepiej się pracuje. Należy podkreślić, że za wyjątkową jakość i trwałość nożyczek Staleks odpowiada nowoczesna fabryka i kompetencje pracowników. Profesjonalne nożyczki do skórek i paznokci Staleks produkowane są z najwyższej jakości stali chirurgicznej AISI 430 i AISI 440. Część tnąca jest ręcznie ostrzona na ściernicy diamentowej i dodatkowo polerowana pastą szlifierską GOI. 

Wytrzymałe, odporne na uszkodzenia, dostosowane do potrzeb stylistek paznokci nożyczki Staleks to podstawowe narzędzia pracy, bez których trudno by było o zadowalający efekt końcowy stylizacji.

W ofercie znajdziesz także kopytka Staleks, cążki Staleks, a nawet pilniki Staleks.