Clear

Marzą Ci się piękne, zadbane i długie paznokcie, jednakże Twoja płytka jest zbyt krucha i łamliwa? A w dodatku nie chce rosnąć? Koniecznie wypróbuj zatem żele budujące Clear, które tworzą idealną podstawę do tworzenia niezwykłych zdobień i zaskakujących stylizacji. Stylistki kochają je przede wszystkim za ogrom możliwości, które można nimi uzyskać. Pora, żebyś także i Ty się dowiedziała. Sprawdź naszą ofertę już dziś! 

Zastosowanie żeli budujących Clear

Żele Clear stanowią niezwykle wszechstronną kategorię produktów w branży stylizacji paznokci. Oferują one zarówno stylistkom, jak i miłośniczkom manicure'u nieskończoną paletę możliwości. To absolutne must-have dla każdej profesjonalistki oraz osoby kochającej eksperymentować z paznokciami. 

Przede wszystkim żele te zapewniają solidne oparcie, umożliwiając modelowanie paznokcia według własnych pomysłów. Szkielet powstający z użyciem żeli Clear to podstawa fantazyjnych kreacji. Dzięki nim masz możliwość precyzyjnego przykrycia wtopionych ozdób i pyłków przy skórkach, a także stworzenia stylizacji typu Fantasy French. Pamiętaj jednak, że podstawą każdej stylizacji jest baza do paznokci, bez której żel nie będzie tak trwały.

Różnorodność żeli Clear w naszej ofercie

Kreatywność nie zna granic, a żele budujące Clear są doskonałym wyrazem tej idei. Już teraz możesz sprawić, że Twoje paznokcie nie będą tylko podstawowym elementem stylizacji, ale prawdziwym dziełem sztuki. Dzięki różnej gęstości żeli - od średnich lepkości i miodowych konsystencji, aż po twarde i gęste - pozwoli Ci dostosować produkt do swoich indywidualnych preferencji. 

Jeśli jesteś osobą początkującą to zalecamy wybór żeli Clear o twardej i gęstej konsystencji. Dzięki nim nie musisz się spieszyć, a jednocześnie będziesz mieć pewność, że nie zaleje skórek. Jeśli natomiast jesteś już obeznana w kreowaniu paznokci żelowych, to możesz wziąć pod uwagę żele średniej lepkości. Są one niesamowicie ławte w rozprowadzaniu i budowaniu paznokcia. Nie zapominaj jednak o tym, aby na samym końcu użyć topu do paznokci, który zabezpiecza manicure przed zniszczeniem, a także wpływa korzystanie na trwałość zdobienia.