Bazy

Liczba produktów: 33
Pokazano 1-12 z 33 pozycji

Baza to kluczowy element każdej stylizacji, a przewagą systemu baz do paznokci Jana Nails jest to, że można go stosować absolutnie pod każdy produkt: hybrydę, żel czy akrylożel. To wszechstronność baz Jana Nails czyni go niezastąpionym narzędziem w rękach profesjonalistów z branży kosmetycznej oraz miłośników dbania tworzenia paznokci w domowym zaciszu.

Bazy do paznokci dla każdej stylizacji

Wśród baz pod lakier do paznokci istnieją rzadkie bazy, służące do "wtarcia" w płytkę naturalną w celu zwiększenia przyczepności oraz nieco gęstsze bazy, które nadaje się do wzmocnienia naturalnego paznokcia. Bazy pod paznokcie o średnio gęstej lub gęstej konsystencji możesz zastosować na dwa sposoby: nakładać cienką warstwą jako klasyczne lakiery hybrydowe, a także grubszą, z nadbudową, tworząc apex w celu utwardzenia i nadbudowy płytki naturalnej. Po nałożeniu baza tworzy idealny łuk, nie zalewa skórek oraz nie ucieka od wolnego brzegu. A to wszystko dzięki konsystencji i wysokiemu naprężenia powierzchniowemu. W kilka sekund uzyskasz idealną linię światła, a wyrównanie niedoskonałości płytki to od teraz żaden problem!

Wielobarwne bazy pod lakier do paznokci w ofercie Dobre Mani

W ofercie Dobre Mani znajdziesz szeroki wybór baz pod lakier do paznokci, które dostępne są w różnych kolorach, spełniając różnorodne preferencje stylistyczne. Cieliste, różowe, białe i transparentne bazy to tylko niektóre z dostępnych opcji, pozwalające na stworzenie idealnego zdobienia na paznokciach. Dla tych, którzy lubią subtelną elegancję, bazy w kolorach cielistym czy transparentnym są doskonałym wyborem, podkreślając naturalny wygląd paznokci. Różowe i białe bazy dodają paznokciom subtelnej nuty koloru, co jest idealne do delikatnych i romantycznych stylizacji. Niezależnie od tego, czy stosujesz samą bazę do paznokci, czy też lakiery hybrydowe, nie zapomnij o zakończeniu zdobienia, stosując top coat do paznokci, w celu przedłużenia trwałości manicure!