Bazy i Topy

Liczba produktów: 53
Pokazano 1-12 z 53 pozycji

Baza i top do hybrydy

Sprawdź bazy do paznokci hybrydowych Jana Nails i poznaj jakość i wydajność jakiej jeszcze nie było

Baza to kluczowy element każdej stylizacji, a przewagą systemu baz marki Jana Nails jest to, że można go stosować absolutnie pod każdy produkt: hybrydę, żel czy akrylożel.

Wśród baz do hybryd istnieją rzadkie bazy, służące do "wtarcia" w płytkę naturalną w celu zwiększenia przyczepności, oraz nieco gęstsze bazy, które nadaje się do wzmocnienia naturalnego paznokcia.

Bazy o średnio gęstej lub gęstej konsystencji możesz zastosować na dwa sposoby: nakładać cienką warstwą jako klasyczne lakiery do paznokci hybrydowych, a także grubszą, z nadbudową, tworząc apex w celu utwardzenia i nadbudowy płytki naturalnej. Po nałożeniu baza tworzy idealny łuk, nie zalewa skórek oraz nie ucieka od wolnego brzegu. A to wszystko dzięki konsystencji i wysokiemu naprężenia powierzchniowemu. W kilka sekund uzyskasz idealną linię światła, a wyrównanie niedoskonałości płytki to od teraz żaden problem!

Topy do paznokci hybrydowych marki Jana Nails w wielu wariantach i gęstościach

W ofercie Dobre Mani znajdziesz topy do hybryd nabłyszczające, o wysokim połysku i długotrwałym błysku, topy z drobinkami, topy w kolorze (totalna nowość i hit w naszym sklepie!) oraz matowe - gładki lub z dodatkami. Takiego wyboru topów jeszcze nie mieliśmy!

Znajdź swój ulubiony i wykańczaj stylizacje na wiele sposobów - baw się stylizacjami. Topy do hybryd marki Jana Nails posiadają niesamowite naprężenie powierzchniowe co oznacza szybkie poziomowanie i wyrównanie powierzchni, komfort pracy bez zalanych skórek, łatwość i szybkość pracy. Płaski pędzelek zakończony na okrągło sprawia, że mamy kontrolę nad produktem i możemy pracować blisko skórek bez ryzyka ich dotknięcia.

Topy do hybryd Jana Nails to długotrwały i wysoki połysk, brak matowienia oraz wysoka odporność na zarysowania. Koniec z matowieniem się topu, porysowaną powierzchnią lub zmieniającym kolor pod spodem! Produkty chorwackiej marki są przygotowane na dużo słońca.