Akrylożel

Czas na nowy system stylizacji i przedłużania paznokci –Jana Nails AcryGel

Zupełnie nowa formuła od marki Jana Nails i absolutnie najbardziej naturalne kolory na rynku! Ta formuła akrylożelu do paznokci jest wyjątkowa - nie jest zbyt twarda i trudna w pracy na paznokciu. Nie potrzeba bardzo mocnego nacisku pędzelka, aby go wyrównać i wygładzić, ale też nie jest zbyt płynna lub lepka do pędzla. AcryGel Jana Nails jest na tyle miękki, że można go łatwo, bardzo szybko nałożyć i wygładzić kilkoma pociągnięciami pędzla. Nie spływa na boki ani skórki. Doskonała przyczepność do płytki paznokcia oraz zwiększona doza elastyczności pozwala na uzyskanie najlepszej trwałości. Piękne odcienie różu, nude i naturalne, ale całkowicie kryjące - zachwycą Twoje klientki. Wolisz Basic? Clear oraz mleczny biały również mamy w ofercie. A także nowość - akrylożel z drobinkami!

W czym tkwi sekret wyjątkowości akrylożelu do paznokci?

Jana Nails AcryGel to doskonała formuła i plastyczność produktu, dzięki której dopracowujesz stylizację, bez stresu, że akrylożel do paznokci przedwcześnie spłynie lub zastygnie. Jest to na tyle gęsty i plastyczny produkt, że nie zalewa skórek, zastyga dopiero po utwardzeniu w lampie (w momencie, o którym Ty zdecydujesz), a opracowanie paznokci jest z nim łatwe i przyjemne. W przeciwieństwie do stylizacji akrylowych przy opracowywaniu Gelastic nie unosi się uciążliwy pył - produkt opada w postaci wiórek. Nie emituje nieprzyjemnego zapachu, a utwardzany w lampie nie powoduje pieczenia. Do pracy z akrylożelem do paznokci wystarczy cleaner oraz ulubiona baza i top. Nie musisz kupować zbędnych dodatkowych produktów dedykowanych tylko do tej metody. Wygodna wersja w słoiku sprawia, że wykorzystujesz produkt do maximum. Koniec z wyciskaniem akrylożelu z tuby!

Akrylożel do paznokci doskonale sprawdza się do pracy na każdych formach. Można stosować go również do górnych form lub utwardzać płytkę naturalną. Zaskocz swoje klientki nową jakością przedłużania i stylizacji paznokci stosując AcryGel z DobreMani.pl