FILTRUJ

Torebki do sterylizacji

W gabinecie kosmetycznym dbanie o odpowiednie utrzymanie higieny narzędzi kosmetycznych jest kluczowym elementem. Dlatego torebki do sterylizacji są niewątpliwym must-have w Twoim salonie. Prawidłowa sterylizacja, w tym korzystanie z odpowiednich narzędzi i produktów, pozwoli Ci zadbać o zdrowie i higienę Twoich klientów. Sprawdź naszą ofertę już dziś! 

Torebki do sterylizacji narzędzi kosmetycznych w ofercie Dobre Mani 

W naszej ofercie można znaleźć torebki do sterylizacji narzędzi kosmetycznych, które zostały specjalnie zaprojektowane jako pojemniki wykonane z materiałów o właściwościach umożliwiających skuteczną dezynfekcję i sterylizację narzędzi. Ich konstrukcja i materiały, z których są wykonane, gwarantują skuteczne odkażanie, minimalizując ryzyko zakażeń i zapewniając klientom poczucie bezpieczeństwa.

Przede wszystkim należy pamiętać, że konieczna jest sterylizacja wszystkich metalowych części oraz narzędzi, które mają kontakt z krwią bądź innymi wydzielinami. Torebki do sterylizacji pozwolą wyczyścić między innymi kopytka Staleks, czy też ciążki Staleks

Co więcej, dzięki stosowaniu torebek do sterylizacji, zawartość jest zabezpieczona, co jest kluczowe dla zachowania najwyższych standardów higieny i jakości usług. Torby te są zgodne z wymogami sanitarnymi, co sprawia, że są niezbędnym elementem wyposażenia każdego profesjonalnego salonu czy gabinetu kosmetycznego.

Medal torebki do sterylizacji - najwyższa jakość 

W naszym asortymencie główną rolę odgrywają torebki do sterylizacji Medalktóre dostępne są w różnych rozmiarach oraz opakowaniach. Torebki te są samoprzylepne i wykonane zostały z medycznego papieru o gramaturze 60g/m2 i wielowarstwowej folii PET. Stosowane są do sterylizacji narzędzi medycznych parą wodną (STEAM).

Aktualnie torebki do sterylizacji Medal dostępne są w kilku rozmiarach - 70x230 mm, 90x135 mm, 57x100 mm, 90x230 mm, z czego każde opakowanie liczy 200 sztuk. Każdy rozmiar nadaje się do sterylizacji różnych produktów. Między innymi te w rozmiarach 70x230 mm oraz 90x230 mm będą idealne do sterylizacji kopytek, 90x135 mm bez problemu zmieszczą nożyczki bądź też cążki, natomiast 57x100 mm dedykowane są do sterylizacji frezów. W swoim salonie warto mieć każdą dostępną opcję!