FILTRUJ
Rodzaj pęsety
Seria
Cena

Pęsety Staleks®

Precyzyjne pęsety Staleks – do brwi, rzęs oraz zdobienia paznokci

Polska marka Staleks oferuje szeroki wybór sprawdzonych i profesjonalnych narzędzi kosmetycznych. To polska, wysoka jakość w dobrej cenie oraz gwarancja satysfakcji. W ofercie firmy znajdują się m.in. pęsety do rzęs, brwi oraz zdobień na paznokciach. Dzięki starannie zaprojektowanym i wykonanym pęsetom, osiągniesz wymarzone efekt w łatwy sposób. Wszystkie pęsety zostały wyprodukowane ze stali AISI420, używanej do produkcji narzędzi chirurgicznych. Jest ona hipoalergiczna, dzięki czemu jest bezpieczna dla skóry i nie powoduje uczuleń, nawet u osób, u których zaobserwowano uczulenia na jeden z metali szlachetnych. Dlatego też może być wykorzystywana do pracy w bliskim kontakcie ze skórą. Sterylizowanie przyrządów chirurgicznych może być wykonywane manualnie lub za pomocą specjalnie przystosowanych do tego urządzeń. Pęsety kosmetyczne od marki Staleks można również dezynfekować po każdym użyciu. Rączki są rowkowane i mają specjalne wgłębienia (różnią się w zależności od modelu), dzięki czemu pęsety są wygodne w użyciu i nie ślizgają się w dłoni podczas pracy. 

Profesjonalne pęsety do brwi Staleks

Pęsety do brwi, rzęs oraz zdobienia paznokci mają odpowiednią grubość, która zapobiega wyginaniu się krawędzi i jednocześnie gwarantuje delikatny wygląd. Specjalne ostrzenie przylegających krawędzi jest wykonane ręcznie. Otrzymany efekt ułatwia precyzyjny, doskonały chwyt włosa, dzięki czemu można go wyrwać bez pozostawiania cebulki. Pęsety Staleks zapewnia skrupulatną pracę podczas nakładania rzęs lub drobnych ozdób podczas stylizacji paznokci. Staleks pęsety dostępne są w czterech seriach: Expert, Classic, Beauty&Care i seria przeznaczona do rzęs. Linia Expert pozwala na szybkie i łatwe wymodelowanie brwi, nadając im piękny kształt. Dzięki dużej ofercie kształtów i rozmiarów, każda stylistka może wybrać model, który najbardziej jej odpowiada. Praca z pęsetami Expert umożliwia przeprowadzenie precyzyjnej i starannej korekcji. Seria Classic również zawiera duży wybór kształtów i rozmiarów roboczych, a także uchwytów, dzięki czemu można wykonać szybką i łatwą korektę brwi. Pęsety z serii BEAUTY&CARE ułatwiają korektę brwi przy minimum czasu i wysiłku. 

Oprócz pęset w naszej ofercie znajdziesz również pilniki Staleks oraz nożyczki do usuwania skórek oraz inne akcesoria do manicure. Zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz coś dla siebie!