Kategoria

Obcinacz Staleks®

Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
 • 13,50 PLN W magazynie

  Obcinaczki Staleks KBC-10 są wykonane ze stali nierdzewnej, używanej do produkcji narzędzi chirurgicznych. Ręcznie ostrzone krawędzie gwarantują precyzję cięcia i minimalizują ryzyko pęknięcia płytki paznokcia. Posługiwanie się nimi nie stanowi problemu ze względu na ergonomiczny kształt i kompaktowy rozmiar.

  W magazynie
 • 21,30 PLN W magazynie

  Obcinaczki Staleks KBC-11 są wykonane ze stali nierdzewnej, używanej do produkcji narzędzi chirurgicznych. Ręcznie ostrzone krawędzie gwarantują precyzję cięcia i minimalizują ryzyko pęknięcia płytki paznokcia. Posługiwanie się nimi nie stanowi problemu ze względu na ergonomiczny kształt i kompaktowy rozmiar.

  W magazynie
 • 29,50 PLN W magazynie

  Obcinaczki Staleks KBC-20 z pojemnikiem są wykonane ze stali nierdzewnej, używanej do produkcji narzędzi chirurgicznych. Ręcznie ostrzone krawędzie gwarantują precyzję cięcia i minimalizują ryzyko pęknięcia płytki paznokcia. Posługiwanie się nimi nie stanowi problemu ze względu na ergonomiczny kształt.

  W magazynie
 • 27,90 PLN W magazynie

  Obcinaczki Staleks KBC-50 są wykonane ze stali nierdzewnej, używanej do produkcji narzędzi chirurgicznych. Ręcznie ostrzone krawędzie gwarantują precyzję cięcia i minimalizują ryzyko pęknięcia płytki paznokcia. Posługiwanie się nimi nie stanowi problemu ze względu na ergonomiczny kształt.

  W magazynie
 • 28,30 PLN W magazynie

  Obcinaczki Staleks KBC-51 są wykonane ze stali nierdzewnej, używanej do produkcji narzędzi chirurgicznych. Ręcznie ostrzone krawędzie gwarantują precyzję cięcia i minimalizują ryzyko pęknięcia płytki paznokcia. Posługiwanie się nimi nie stanowi problemu ze względu na ergonomiczny kształt.

  W magazynie
 • 30,00 PLN W magazynie

  Tacka na narzędzia Staleks® LE-10/1 to przydatne akcesorium wykonane ze stali nierdzewnej, które możesz wykorzystać jako miejsce na narzędzia. Dzięki karbowanym ociekaczu możesz również za jej pomocą dezynfekować narzędzia. Wymiary etui: 195x90x19 mm Narzędzia kosmetyczne najwyższej jakości firmy STALEKS® Opatentowana technologia dwustronnego ostrzenia...

  W magazynie
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów

Profesjonalny obcinacz do paznokci Staleks

Paznokcie rosną nieustanie, bo taka ich natura. Naturalną koleją rzeczy jest ich przycinanie, by wyglądały estetycznie i zdrowo. Dobry obcinacz do paznokci powinien znaleźć się w każdym salonie paznokci i mieszkaniu. Bo bez względu na to, czy swoje dłonie i stopy polecamy profesjonalistom, czy sami w domowych warunkach dbamy o ich wygląd – bez obcinacza do paznokci ani rusz.

Obcinacz obcinaczowi nierówny

Z pewnością miałeś (aś) okazję się o tym przekonać. Chyba że posiadasz obcinacz do paznokci Staleks – z nim przykre niespodzianki się nie zdarzają. Najczęstszy problemy przy obcinaniu paznokci – nieostre krawędzie tnące obcinacza, niewygodny uchwyt, kłopot ze złożeniem rączki, w efekcie paznokcie poszarpane, nierówno przycięte i utrudnione przechowywanie narzędzia. Profesjonalny obcinacz do paznokci Staleks takich niechcianych „atrakcji” nie „funduje”. Za wyjątkową trwałość i funkcjonalność obcinaczy Staleks odpowiada stal nierdzewna wykorzystywana do produkcji narzędzi chirurgicznych, dwustronne, ręczne ostrzenie krawędzi tnących na ściernicy diamentowej zaokrąglone przy końcach, ergonomiczny uchwyt (także z silikonową, antypoślizgową nakładką). Płaskie i równe cięcie zapewnia estetyczny wygląd paznokci, bez uszkodzeń ich struktury i zaczepiania skórek. Obcinacz Staleks można bez problemu czyścić i dezynfekować w autoklawie. Czy to do użytku domowego, czy salonu, warto zaopatrzyć się w dobre narzędzia ułatwiające opracowywanie płytki paznokciowej. Zadbane paznokcie to Twoja wizytówka.

Ergonomia i funkcjonalność - obcinacze do paznokci Staleks to dobry wybór. Dostępne w dwóch rozmiarach, w różnych wariantach – W Dobre Mani mamy je dla Ciebie. Postaw na jakość i niezawodność narzędzi Staleks.

Sprawdź także pęsety Staleks, pilniki Staleks oraz frezy Staleks dostępne na stronie.