FILTRUJ
Rodzaj kopytka
Uchwyt kopytka
Seria
Cena

Kopytka Staleks®

Profesjonalne kopytka do paznokci i skórek marki Staleks

Firma Staleks to polska marka, która jest producentem profesjonalnych narzędzi kosmetycznych. W ich ofercie znajdują się m.in. kopytka do skórek, które można kupić w naszym sklepie internetowym. Szeroki wybór produktów sprawia, że każda kobieta znajdzie model, który będzie odpowiadał jej potrzebom. Oferowane przez nas akcesoria do manicure i pedicure zarówno w salonie przez wykwalifikowaną kosmetyczkę, jak i w domowym zaciszu. Kopytka Staleks dostępne są w kilku różnych seriach – Expert, Smart, Classic, Beauty&Care oraz podo. Zostały one zaprojektowane z myślą o różnych rodzajach paznokci i naskórka, a także wygodzie podczas pracy. Tym co je łączy, jest dopracowana rączka, która dobrze leży w dłoni, a jej kształt i żłobienia sprawiają, że nie ślizga się w czasie wykonywania zabiegu. Do produkcji kopytek zostały użyte wysokiej jakości materiały, które są bezpieczne dla zdrowia i łatwe w utrzymaniu czystości i nie ulegają zniszczeniu podczas wielokrotnej sterylizacji.

Wysokiej jakości kopytka do skórek Staleks

Staleks kopytka z serii Expert cylindryczny uchwyt ze specjalnymi wyżłobieniami. Narzędzia są bardzo ostre, dzięki czemu stylistka paznokci nie musi ich dociska, łatwo odsuwa skórki i nie uszkadza powłoki paznokcia. Są one odporne na korozję, dzięki wypolerowanej rękojeści i części roboczej. Stal chirurgiczna, która została użyta do ich produkcji, może być dezynfekowana i sterylizowana. Profesjonalne kopytka z serii Smart są ręcznie ostrzone, co sprawia, że są niezwykle ostre i łatwe w użyciu. Szybko i prosto usuniesz zbędną skórkę i wymodelujesz płytkę paznokcia. Stal medyczna zapewnia długą żywotność oraz zachowanie właściwości praktycznych narzędzia. Kopytka do paznokci Staleks z linii Classic przeznaczone są do użytku domowego. Mają poręczne rozmiary i prosty wygląd. Dzięki nim łatwo oczyścisz płytkę paznokcia. Funkcjonalne żłobienia stabilizują narzędzie podczas pracy i wpływają na wysoki komfort użytkowania. Seria Beauty&Care również skierowana jest do kobiet, które chcą dbać o swoje paznokcie w domu. Z ich pomocą przygotujesz naskórek do dalszej obróbki, dokładnie oczyścisz płytkę paznokcia z brudu. Ich uchwyty mają romboidalny kształt, dobrze leżą w dłoni i nie ślizgają się w czasie zabiegu. Kopytka i sondy podo powstały we współpracy z podologami. Przeznaczone są do pracy z problematycznym paznokciami u stóp. 

To nie wszystko! W naszej ofercie znajdziesz także inne produkty tej marki - oferujemy m.in  nożyczki Staleks, frezy do paznokci, a także pilniki Staleks.