5
Blitz Top Coat 10ml
Blitz Top Coat 10ml
Blitz Top Coat 10ml

Blitz Top Coat 10ml

57,00 zł
Brutto
Jana Nails®

Nabłyszczający Top Blitz - średniogęsty

Blitz Top Coat to dający wysoki połysk top bez dyspersji (no wipe). Świetnie sprawdzi się do tworzenia i wyrównywania idealnej linii światła na paznokciach. Idealnie nadaje się do zabezpieczania zdobień, ozdób i stylizacji typu french lub babyboomer. Nie matowieje, nie rysuje się i nie pęka, jest odporny na uszkodzenia mechaniczne. Daje długotrwały efekt „wet look”. Nie zmienia kolorów ani nie powoduje "zamglenia" pyłków. To prawdziwy bestseller wśród topów! 

Top Blitz dzięki swojej średniogęstej konsystencji nie zalewa skórek i przyspiesza pracę w Salonie. Jeśli jednak lubisz rzadki top - wypróbuj Aqua Wet Look Top. A może bardziej gęsty? Idealny wtedy będzie Top Infinity.

Wskazówka: utwardzaj top 30-60s. Odczekaj chwilę po utwardzeniu topu, nie nakładaj bezpośrednio po utwardzeniu np. oliwki. Pozwól mu przez chwilę "ostygnąć".

Konsystencja: średnio gęsta, płynna
Zastosowanie: metoda hybrydowa, żelowa, akrylożelowa, akrylowa

Pojemność: 10ml

Oferta salonowa

Ilość Rabat Jednostkowy Oszczędzasz
5 10% nawet 28,50 zł
10 15% nawet 85,50 zł

Co wyróżnia Jana Nails Top Coat Blitz?

Topy marki Jana Nails posiadają niesamowite naprężenie powierzchniowe co oznacza szybkie poziomowanie i wyrównanie powierzchni, komfort pracy bez zalanych skórek, łatwość i szybkość pracy. Płaski pędzelek zakończony na okrągło sprawia, że mamy kontrolę nad produktem i możemy pracować blisko skórek bez ryzyka ich dotknięcia. Blitz Top to spełnienie marzeń każdej Stylistki :) - piękny, długotrwały połysk bez zarysowań i matowienia. 

Produkty, które mogą Cię zainteresować

Blitz Top Coat 10ml

57,00 zł