Kategorie

Lista produktów marki Jana Nails®

Liczba produktów: 745
Pokazano 1-12 z 745 pozycji

JANA NAILS to chorwacka marka założona przez Janę Dužanec. Jana Dužanec – autorka wszystkich szkoleń w JN Academy,  International Master Educator, międzynarodowy juror na konkursach i mistrzostwach i założycielka marki „Jana Nails”. Jana o swoich produktach mówi: "Z dumą prezentujemy Państwu część naszej powiększającej się rodziny i pokazujemy nasz entuzjazm oraz nieustanne monitorowanie i kreowanie światowych trendów, zarówno w produktach, jak i w edukacji.

Stworzyliśmy dla Was tylko najlepsze produkty dla najbardziej wymagających stylistek paznokci, z którymi współpracujemy w procesie produkcji wraz z naszymi chemikami i dostawcami.

Marka JN to marka, która została starannie i dokładnie przetestowana i wybrana tak, aby zaspokoić gusta absolutnie każdego, niezależnie od tego, czy jesteś początkującą, czy doświadczoną Stylistką Paznokci. Uważnie wsłuchujemy się w potrzeby naszych klientów i użytkowników końcowych, to właśnie oni są dla nas inspiracją, aby zawsze tworzyć produkt, który będzie potrzebny i znajdzie swoje zastosowanie.

Za każdym razem, gdy tworzymy nowy produkt, podnosimy poprzeczkę w całej branży i dajemy Ci możliwość posiadania w swoich rękach nowości przed innymi.

Pracujemy razem z Tobą, aby znaleźć to, co najlepsze, jeśli chcesz tworzyć z nami modę, jeśli potrzebujesz nowych i świeżych pomysłów, jeśli chcesz pracować na wysokiej jakości materiałach i chcesz wydobywać to, co najlepsze dla Ciebie i Twoich klientów - jesteśmy tutaj, aby pomóc i być przy Tobie.

Bez fałszywej skromności - zapraszamy do przekonania się o najwyższej jakości naszej marki. Wszystkie nasze produkty są dostarczane w luksusowych opakowaniach, które dodadzą blasku Twojemu salonowi i Twoim klientom. Korzystając z naszych produktów - możesz się zrelaksować i mieć pewność, że Twoi klienci są w dobrych rękach, a Ty jesteś spełniona, szczęśliwa i zadowolona z wykonywanej pracy - co jest naszym nadrzędnym celem." 

JANA NAILS w Polsce - po raz pierwszy!

DobreMani w marcu dołączyło do europejskich Dystrybutorów marki JN i jako jedyny dystrybutor w kraju zdobywa zaufanie i podbija serca Stylistek. Z ogromną przyjemnością oferujemy wysokiej jakości produkty do stylizacji paznokci, akcesoria i narzędzia dla każdej Stylistki. Jesteśmy dumni z tej współpracy, gdyż produkty JN od wielu lat były tylko w zasięgu naszych westchnień, a dziś z dumą możemy je sprzedawać i prezentować. Wkrótce ruszają również szkolenia oparte o produkty marki Jana Nails! Dziękujemy za Wasze zaufanie i wybranie naszego sklepu i produktów Jana Nails. Zapewniamy, że praca produktami JN to nowy komfort, przyjemność i niesamowite odczucia :) 

Lista produktów marki Jana Nails®