Sonda do zdobień z cyrkoniami

Sonda do zdobień z cyrkoniamiProdukt marki JANA NAILS®

AK3SC

Nikt jeszcze nie głosował, oceń pierwszy!

Cena:12,90 PLN

Nowy produkt

Sonda do zdobień JN - wyjątkowo precyzyjna

Sonda do zdobień na paznokciach to precyzyjne narzędzie do nail artu! Sonda posiada dwa metalowe końce, mała i jeszcze mniejsza kulka używana może być nie tylko do zdobień lakierami lub żelami nail art, a także do nakładania małych ozdób na paznokcie. Jej funkcjonalny kształt umożliwia precyzyjne i dokładne umieszczanie drobnych elementów na powierzchni paznokcia. Motywy jungle, zimowe śnieżynki czy delikatne zdobienia wedding? Z pomocą sondy wyczarujesz każdy rodzaj zdobienia :)

Sonda do zdobień na paznokciach jest niezwykle przydatna przy tworzeniu prostych, salonowych jak i tych skomplikowanych wzorów, umożliwiając delikatną pracę artystyczną na małej powierzchni. Jej ergonomiczny kształt sprawia, że jest łatwa w użyciu nawet dla początkujących w zdobieniach paznokci. 

Bądź prawdziwą #naildesigner i daj się ponieść wyobraźni!

Wypróbuj nasze bestsellerowe żele do zdobień marki Jana Nails. Od teraz żadne zdobienie nie będzie stanowiło dla Ciebie wyzwania!

Więcej szczegółów

Najbardziej uniwersalne narzędzie pracy każdej stylistki.

Jest niezastąpiona podczas tworzenia zdobień - wykorzystasz ją do nabierania produktu, jak i do tworzenia przepięknych wzorków na paznokciach. Dwie wielkości kuleczek pozwalają uzyskiwać niesamowite efekty zdobień. Dzięki sondzie wykonasz zdobienia m.in.: jungle nails, wężową skórkę, efekt rosy, wyczarujesz koronki i zimowe płatki. Maleńkie elementy stanowić będą idealne wykończenie ornamentów. 

Produkty Powiązane Sonda do zdobień z cyrkoniami