Starlet Cuticle Remover 30ml

Starlet Cuticle Remover 30mlProdukt marki JANA NAILS®

S02ST

Nikt jeszcze nie głosował, oceń pierwszy!

Cena:39,00 PLN

Nowy produkt

Cuticle Remover, żel do usuwania skórek

Preparat zmiękczający skórki, który pozwala na łatwiejsze i szybsze usunięcie nadmiaru skórek. Małe skórki zmiękcza i usuwa już przy pomocy kopytka i przetarcia wacikiem. Idealny do manicure kombinowanego - pozwala dokładniej i bezpieczniej usunąć nabłonek z płytki i usunąć skórki za pomocą nożyczek lub cążek Staleks

Keratolityk posiada delikatny zapach. Starlet Remover to szybka skuteczność, brak uczucia sciganiecia skóry, brak uczucia pieczenia. Niezwykle skuteczny dla skórek, ale delikatny dla skóry. 

Sposób użycia: Niewielką ilość żelu nanieś na suchy/twardy naskórek, pozostaw na 1-2 min i delikatnie odsuń zmiękczone skórki. Za pomocą cążek lub nożyczek wytnij nadmiar skórek. Po usunięciu martwego naskórka i skórek należy usunąć wszelkie pozostałości removera z naturalnej płytki paznokcia, tak aby materiał, który następnie aplikujemy - dobrze przylegał do płytki paznokcia (baza, żele itp.). Polecamy również zneutralizować keratolityk wodą. Koniecznie po użyciu removera użyj preparatu Prep & Scrub!

Pojemność: 30ml w buteleczce z pipetką

Produkty Powiązane Starlet Cuticle Remover 30ml