Sugar Rush Pinky Shimmer Top Coat 10ml

Sugar Rush Pinky Shimmer Top Coat 10mlProdukt marki JANA NAILS®

J02DSR

Nikt jeszcze nie głosował, oceń pierwszy!

Cena:57,00 PLN

Nowy produkt

Top Sugar Rush Pinky Shimmer - średniogęsty różowy top z drobinkami nabłyszczający

Top Sugar Rush Pinky Shimmer to dający wysoki połysk różowy top bez dyspersji (no wipe) wzbogacony o małe opalizujące drobinki w kolorze złota. Jego konsystencja świetnie sprawdzi się do tworzenia i wyrównywania idealnej linii światła na paznokciach. Top Sugar Rush idealnie nadaje się do pokrycia jasnych kolorów, stylizacji nude i podczas stylizacji w stylu wedding. Na ciemnych kolorach daje natomiast efekt roziskrzonego złotego pyłku i delikatnie zmienia odcień spod spodu. W zależności od tła drobinki dają inny efekt. Twórz nieograniczone wersje za pomocą topu Sugar Rush :) Top nie matowieje, nie rysuje się i nie pęka, jest odporny na uszkodzenia mechaniczne.

Top Sugar Rush Pinky Shimmer dzięki swojej średniogęstej konsystencji nie zalewa skórek i przyspiesza pracę podczas manicure. Jeśli jednak lubisz klasyczny top - wypróbuj Blitz Top. A może wolisz multikolorową małą drobinkę? Idealny wtedy będzie top Cosmos.

Wskazówka: utwardzaj top 60s. Odczekaj chwilę po utwardzeniu topu, nie nakładaj bezpośrednio po utwardzeniu np. oliwki. Pozwól mu przez chwilę "ostygnąć".

Konsytencja: średnio gęsta, płynna
Zastosowanie: metoda hybrydowa, żelowa, akrylożelowa, akrylowa

Pojemność: 10ml

Więcej szczegółów

Topy marki Jana Nails posiadają niesamowite naprężenie powierzchniowe co oznacza szybkie poziomowanie i wyrównanie powierzchni, komfort pracy bez zalanych skórek, łatwość i szybkość pracy. Płaski pędzelek zakończony na okrągło sprawia, że mamy kontrolę nad produktem i możemy pracować blisko skórek bez ryzyka ich dotknięcia. Sugar Rush Pinki Shimmer Top to top dla każdej Stylistki, która kocha błysk w każdym wydaniu :) - opalizujące złote drobinki + różowy top + piękny, długotrwały połysk bez zarysowań i matowienia = przepiękny szybki efekt każdej stylizacji! 

Produkty Powiązane Sugar Rush Pinky Shimmer Top Coat 10ml