Kopytko Staleks® PE-51/2

Kopytko Staleks® PE-51/2Produkt marki Staleks®

ST6PE512

Nikt jeszcze nie głosował, oceń pierwszy!

Cena:29,00 PLN

Nowy produkt

Kopytko do odsuwania skórek Staleks PE-51/2 to kopytko z szerokim popychaczem i oczkiem. Popychacz w kształcie drewnianego patyczka pozwala odepchnąć mocno przylegający naskórek bez uszkodzenia płytki paznokcia. Dzięki rowkowanemu uchwytowi nie ma mowy o niepewnym uchwycie kopytka. Jest to narzędzie dedykowane do manicure jak i pedicure, można je sterylizować w autoklawie.

Profesjonalne kopytko Staleks PE-51/2

Dwustronnie, ręcznie ostrzone krawędzie gwarantują precyzyjną dokładność i precyzję. Kopytka Staleks 51/2 wykonane zostały ze stali nierdzewnej, która wykorzystywana jest to produkcji narzędzi chirurgicznych. Dzięki obróbce cieplnej stal uzyskuje wysoką twardość i długi czas użytkowania.

Sprawdź także pilniki Staleks dostępne w ofercie.

Więcej szczegółów

Dlaczego warto wybrać produkt STALEKS 51/2?

Innowacyjne podejście pozwoliło stworzyć profesjonalne i specjalistyczne narzędzia z serii EXPERT. Ergonomia, trwałość i idealne ostrzenie to główne cechy profesjonalnych kopytek do odsuwania skórek z serii EXPERT. Kopytko PE-51/2 to narzędzie stworzone dla profesjonalistów zajmujących się manicure, pedicure, a także kosmetologów. Wykonane ze stali chirurgicznej odpornej na korozję, perfekcyjnie wykończone wraz z ręcznie ostrzonymi ostrzami pozwalają cieszyć się bezproblemową pracą przez długi czas. W połączeniu z niespotykaną do tej pory ergonomią gwarantują satysfakcję potencjalnych Klientów.

Produkty Powiązane Kopytko Staleks® PE-51/2