Obniżka! Cążki Staleks® NE-91-7 7 mm

Cążki Staleks® NE-91-7 7 mmProdukt marki Staleks®

ST5NE917

Nikt jeszcze nie głosował, oceń pierwszy!

Cena:98,90 PLN

-31,00 PLN

Cena regularna: 129,90 PLN

Nowy produkt

Cążki Staleks® NE-91-7 to cążki o prostych krawędziach tnących, do pracy w trudnodostępnych miejscach, dzięki zwężonej części roboczej o prostym, wydłużonym chwycie. Ergonomiczna budowa cążek zapewnia pewną i lekką pracę. Idealne zarówno do manicure, pedicure, jak i kosmetologów

Długość ostrza: 7 mm

Cążki do skórek STALEKS® PRO

Wieloetapowe, ręczne ostrzenie krawędzi tnących powoduje, że cążki tną skórki perfekcyjnie. Zostały wykonane z chirurgicznej stali nierdzewnej wykorzystywanej do produkcji narzędzi chirurgicznych. Cążki nadają się do sterylizacji w autoklawie.

Sprawdź także narzędzia kosmetyczne

Więcej szczegółów

Cążki z serii STALEKS PRO EXPERT to najwyższa jakość wykonania i precyzji

Innowacyjne podejście pozwoliło stworzyć profesjonalne i specjalistyczne narzędzia z serii EXPERT. Ergonomia, trwałość i idealne ostrzenie to główne cechy cążek do skórek z serii EXPERT. To narzędzia stworzone dla profesjonalistów zajmujących się manicure, pedicure, a także kosmetologów. Wykonane ze stali chirurgicznej odpornej na korozję, perfekcyjnie wykończone wraz z doskonale wypolerowanymi krawędziami tnącymi pozwalają cieszyć się długą żywotnością. W połączeniu z niespotykaną do tej pory ergonomią gwarantują satysfakcję potencjalnych Klientów.

Produkty Powiązane Cążki Staleks® NE-91-7 7 mm