Kategorie

Indigo Aquarelle Sting Brush (metalowy)

Indigo Aquarelle Sting Brush (metalowy)Produkt marki Indigo Nails®

PED4AQUASF

Średnia ocen 4.0 z 49 głosów

Cena:29,00 PLN

Nowy produkt

Pędzelek do zdobień akwarelami z prezycyjną końcówką, która umożliwia stworzenie wymarzonych wzorów z najdrobniejszymi detalami. Najlepszy wybór dla osób, które rozpoczynają przygodę z akwarelami.

Więcej szczegółów

Paznokcie jak dzieła sztuki - każdy mistrz potrzebuje odpowiednich narzędzi. Sprawdzamy możliwości Indigo Aquarelle Sting Brush

Kiedy przestaje wystarczać kolor na paznokciach i banalne wzorki, czas na uruchomienie wyobraźni i zmierzenie się ze zdobieniami techniką akwarelową. Wystarczy przypomnieć sobie jak niezwykłe prace powstawały na papierze na lekcjach plastyki w podstawówce, by na nowo odkryć akwarele w zupełnie niekonwencjonalnej roli - zdobień na paznokciach. Jednak same farbki nie wystarczą, by wykonać stylizację na miarę dzieła sztuki, Każdy artysta bowiem do pracy potrzebuje odpowiednich narzędzi. Indigo Aquarelle Sting Brush - pędzelek do zdobień w rękach nawet początkujących artystów-stylistów potrafi wyczarować wszystko, co w głowie “malarza” się “urodzi”.

Aquarelle Sting Brush Indigo tak jak sugeruje nazwa to pędzelek żądło, idealny do zdobień w technice akwarelowej, ale nie tylko (nadaje się również do pracy żelem i hybrydą). Długi (9mm), cieniutki, spiczasty, dobrze wyważony do ręki (dzięki metalowej rączce) pędzelek pozwala na tworzenie hipnotyzujących, lekkich i eterycznych zdobień na paznokciach. Efektowne cieniowanie, światłocienie i precyzyjne linie – dla Aquarelle Sting Brush nie ma rzeczy niemożliwych. Paznokcie niczym dzieła sztuki? Z tym pędzelkiem i Twoją wyobraźnią jest to możliwe.

Akwarela to technika, która pojawiła się już w Starożytnym Egipcie. Akwareli używał Vincent van Gogh. Czas byś i Ty zmierzył(a) się ze zdobieniami w tej lub podobnej technice. Talentu i wyobraźni nie kupisz, ale narzędzia pracy artysty już jak najbardziej. Szukasz idealnych pędzelków do zdobień? Indigo Aquarelle Sting Brush oraz wiele innych przydatnych akcesoriów do stylizacji paznokci znajdziesz w naszym sklepie internetowym Dobre Mani. Sprawdź, również innego rodzaju pędzle do zdobień dostępne w naszym asortymencie. Zapraszamy!