0
Nożyczki Staleks® SS-41/3
Staleks® SS-41/3
SS-41/3
Nożyczki SS-41/3
Staleks® SS-41/3
SS-41/3
Nożyczki SS-41/3

Nożyczki Staleks® SS-41/3 do skórek z haczykiem

69,90 zł
Brutto
Staleks®

Nożyczki do skórek Staleks® SS-41/3 wykonane ze stali chirurgicznej, posiadają najwęższe i najostrzejsze ostrza wykonane w najnowszej technologii o klasycznej krzywiźnie oraz klasycznym rozmiarze otworu na palec. Silikonowe gumki zapobiegają ślizganiu się nożyczek. Nie tępią się i nie rdzewieją, a także można je sterylizować w autoklawie.

  • Seria: Smart
  • Materiał: stal nierdzewna
  • Przeznaczenie: do manicure

Dwustronne nożyczki do skórek STALEKS® SS-41/3

Dwustronne, ręczne, diamentowe ostrzenie zapewnia długotrwałą ostrość krawędzi tnących. Nożyczki SS-41/3 zostały wykonane ze stali nierdzewnej marki 40x13 wykorzystywanej do produkcji narzędzi chirurgicznych. Nadają się do sterylizacji w autoklawie.

Inne nożyczki do skórek Staleks®

Oferta salonowa

Ilość Rabat Jednostkowy Oszczędzasz
3 10% nawet 20,97 zł
5 15% nawet 52,43 zł

Narzędzia kosmetyczne STALEKS PRO z serii SMART

Estetyczny, funkcjonalny design i oryginalny pomysł, a także podążanie za światowymi trendami, to dewizy, które przyświecały twórcom narzędzi z serii SMART. Wysokiej jakości stal nierdzewna w połączeniu z precyzyjną obróbką to klucz do sukcesu tych narzędzi kosmetycznych, które pozwalają na ich długie używanie bez konieczności ponownego ostrzenia. Nożyczki do skórek z serii SMART skupiają w sobie solidność, precyzję i ergonomię w najlepszej cenie.

Produkty, które mogą Cię zainteresować

Nożyczki Staleks® SS-41/3...

69,90 zł

Zobacz także