1




















Kopytko do odsuwania skórek Staleks® PQ-11/2 to kopytko z popychaczem w kształcie patyczka i oczkiem do oczyszczenia płytki z nabłonków. Dzięki gumowemu uchwytowi nie ma mowy o niepewnym uchwycie kopytka. Jest to narzędzie dedykowane do manicure jak i pedicure, można je sterylizować w autoklawie.
Dwustronnie, ręcznie ostrzone krawędzie gwarantują precyzyjne dokładność i precyzję. Kopytka wykonane zostały ze stali nierdzewnej, która wykorzystywana jest to produkcji narzędzi chirurgicznych. Dzięki obróbce cieplnej stal uzyskuje wysoką twardość i długi czas użytkowania.
Sprawdź także kopytka STALEKS®
Kopytka do manicure i pedicure GUMMY z serii UNIQ to połączenie wygody i precyzji, które są kluczowe w profesjonalnej pielęgnacji paznokci. Ich wyjątkową cechą jest silikonowa rączka, która zapewnia pewny chwyt, umożliwiając manicurzystkom efektywną pracę bez zmęczenia. Połączenie hipoalergicznego silikonowego uchwytu z metalową częścią roboczą czyni to narzędzie idealnym rozwiązaniem dla osób poszukujących komfortu i funkcjonalności. Profesjonalne ręczne ostrzenie części roboczych gwarantuje dokładną i precyzyjną pracę. Wysokostopowa stal nierdzewna, z której są wykonane, zapewnia długotrwałe użytkowanie i odporność na korozję.