Kategorie

Szkolenia

by Karolina Orzechowska

Ekspert i Instruktor stylizacji paznokci z wieloletnim doświadczeniem, stylistka paznokci od 2008 roku, przedsiębiorczyni z ponad 12-letnim stażem w branży beauty. Znana w branży jako wymagający, ale wspierający Instruktor, co udowodniła, mając pełne grupy szkoleniowe i setki zadowolonych Absolwentek szkoleń. Instruktor z powołaniem i sercem do przekazywania wiedzy i swoich doświadczeń. Otwarta, życzliwa i zarażająca pasją stylizacji każdego - tak opisują Karolinę Orzechowską jej Kursantki, które miały okazję brać udział w szkoleniach przed zdrowotną przerwą. Po miesiącach otwiera się na nowo rozdział szkoleniowy, tym razem na niezależnym programie i współpracy z markami wybranymi przez Karolinę. 

Przed Wami szkolenia na wysokim poziomie, w oparciu o produkty najwyższej jakości i z szerokim asortymentem, aby każda Stylistka nie czuła ograniczeń podczas nauki i zdobywania wiedzy.

Wykonujesz zdjęcia stylizacji paznokci, ale nie jesteś zadowolona z efektu? Nie wiesz jak dobrać oświetlenie, jak wykorzystać światło dzienne oraz barwa i lumeny brzmią Ci obco? 

Nie umiesz dobrać dodatków, aby zaciekawić odbiorcę zdjęcia? A może nie wiesz jak układać dłoń/dłonie/tipsy ze zdobienia, aby zdjęcie było dobre? Efekt makro jest poza Twoim zasięgiem? Tego wszystkiego nauczę Cię podczas warsztatów z Perfect Photo. Oprócz tego, że nauczysz się tworzyć piękne ujęcia, nauczę Cię obróbki w nieskomplikowanych programach do edycji zdjęć. Przejdziemy krok po kroku edycję Twoich kilku zdjęć, pomagając sobie notatkami z części teoretycznej, a zakończymy to sukcesem z praktyki! To będą warsztaty tylko dla wytrwałych :)

Piękne zdjęcie nie miałoby tak słodkiego smaku, jeśli nikt oprócz Ciebie go nie ujrzy. Czas zatem podziałać na Instagramowym profilu Twojej marki osobistej lub firmowej. Posty na Instragramie, opisy oraz zasady, wzięte z mojego doświadczenia i szkoleń od najlepszych ekspertów w tej dziedzinie - zdradzę Ci je w drugiej części szkolenia. To nie będzie suchy wykład jak prowadzić profil. To będzie przekazanie wieloletnich doświadczeń jak pisać, kiedy publikować, czego używać i jak polubić się z Instagramem wzięte prosto z ponad 100 tysięcznego konta, które inspiruje, edukuje, bawi i zarabia! 

Dla kogo jest te szkolenie?

Dla osób, które wykonują usługi stylizacji paznokci, dla właścicieli salonów, dla osób, które tworzą markę osobistą lub firmową i wszystkich, którzy chcą pokazać innym swoje prace w pięknym wydaniu :)

Czego potrzebujesz?

Stylizację wykonaną na min. 1 dłoni (mile widziane 2), przykładowe wzorniki/tipsy ze zdobieniami, telefon, którym będziesz wykonywać zdjęcia. O resztę zadbamy podczas szkolenia :)

 • Czas trwania: 6-7h
 • Koszt: 500 zł

Szkolenie zakończone jest Certyfikatem. Zapewniamy ciepłe i zimne napoje, poczęstunek oraz lunch.

Szkolenie Manicure Kombinowany to zaawansowane szkolenie z zakresu manicure. Dedykowane dla osób, które już wykonują manicure hybrydowy, znają podstawy higieny pracy i anatomii paznokcia oraz na co dzień pracują z frezarką. To szkolenie dla osób, które chcą nauczyć się nadbudowy płytki bazami oraz idealnie opracować skórki za pomocą kombinacji narzędzi.

Podczas szkolenia dowiesz się, jak prawidłowo wykonać zabieg manicure kombinowanego, jak dobrać frez do różnych typów skóry, jakie obroty frezarki są bezpieczne i najlepsze, aby osiągnąć zamierzony efekt. Poznasz pracę zarówno nożyczkami do skórek, jak i cążkami. Poznasz i wypróbujesz techniki „na mokro” i „sucho”, aby jak najlepiej dobrać metody do pracy na Klientkach. Szkolenie będzie oparte na narzędziach marki Staleks. Poznasz sposób na wykonanie bezpiecznego manicure oraz triki, które ułatwią Twoją pracę.

Nauczę Cię również nadbudowy bazami hybrydowymi różnego typu (duraGel, Rubber oraz Fibrobase), aplikacji lakieru hybrydowego z efektem „pod skórki” oraz nauczę Cię, jak uzyskać na powierzchni idealną „linię światła” oraz jak wykończyć całą stylizację dla najbardziej estetycznego lekkiego wyglądu.

Program szkolenia:

 • omówienie zasad pracy podczas wykonywania manicure kombinowanego 
 • omówienie rodzajów frezów, pusherów i nożyczek (+ dobieranie rozmiaru) 
 • dobór frezów do rodzaju skóry Klientki 
 • omówienie i wykonanie manicure 
 • nauka nadbudowywania krzywizn paznokcia przy pomocy bazy 
 • poprawna aplikacja lakieru „pod skórki” 
 • nauka aplikacji topu zgodnie z „linią światła”

Dla kogo jest te szkolenie?

Dla osób, które wykonują manicure hybrydowy i chcą podnieść jakość i poziom swoich usług, dla wszystkich osób, które chcą nauczyć się opracowywać skórki w prawidłowy bezpieczny sposób, dla osób, które dla własnych potrzeb chcą wykonywać piękny manicure hybrydowy o wyższym poziomie

Czego potrzebujesz?

„Zapuszczone” skórki na 1 dłoni (niewiodącej), ściągniętą stylizację z paznokci, frezarkę i lampę LED, na której na co dzień pracujesz oraz lampę oświetleniową. O resztę zadbamy podczas szkolenia :)

 • Czas trwania: ok 5-6h
 • Koszt: 700 zł

Szkolenie zakończone jest Certyfikatem. Zapewniamy materiały szkoleniowe, narzędzia i materiały do pracy, ciepłe i zimne napoje, poczęstunek oraz lunch.

Szkolenie 3 kształty salonowe to doszkolenie z zakresu stylizacji metodą żelową. Dedykowane dla osób, które już wykonują przedłużenia na szablonie, znają podstawy higieny pracy i anatomii paznokcia oraz na co dzień pracują żelem.

Podczas szkolenia dowiesz się, jak prawidłowo dopasować i dociąć szablony do różnych typów płytki naturalnej, jak dopasować i dociąć oraz prawidłowo podłożyć szablony do różnych typów paznokci naturalnych oraz docelowego kształtu przedłużonego, jak powinna wyglądać poprawna budowa kształtów owal, migdał oraz kwadrat salonowy. Zrozumiesz prawidłową budowę oraz sposoby, jak nakładać żel, aby było jak najmniej piłowania. Poznasz i wypróbujesz techniki pracy różnymi żelami, aby jak najlepiej dobrać produkty do pracy z Klientkami. Nauczysz się prawidłowo budować paznokcie przedłużane i prawidłowo piłować materiał. 

Poznasz sposób na wykonanie poprawnego przedłużenia na szablonie/formie 3 kształtów oraz triki, które ułatwią i przyspieszą Twoją pracę.

Dla kogo jest te szkolenie?
Dla osób, które wykonują już przedłużenia na szablonie, ale chcą podnieść jakość i poziom swoich usług, dla wszystkich osób, które chcą nauczyć się poprawnej pracy formą i żelem, dla osób, które chcą lepiej zrozumieć technikę przedłużania 3 kształtów salonowych i poprawnego piłowania

Czego potrzebujesz?

Opracowane skórki na 1 dłoni (niewiodącej), ściągniętą stylizację z paznokci 1 dłoni, lampę LED, na której na co dzień pracujesz oraz lampę oświetleniową, pędzel do żelu. O resztę zadbamy podczas szkolenia :)

 • Czas trwania: ok 6-7h
 • Koszt: 800 zł

Szkolenie zakończone jest Certyfikatem. Zapewniamy materiały szkoleniowe, narzędzia i materiały do pracy, ciepłe i zimne napoje, poczęstunek oraz lunch.

Szkolenie żel bez tajemnic to doszkolenie z zakresu stylizacji metodą żelową w oparciu o naukę i zrozumienie proporcji. Dedykowane dla osób, które już wykonują przedłużenia na szablonie, znają podstawy higieny pracy i anatomii paznokcia oraz na co dzień pracują żelem.

Podczas szkolenia dowiesz się, jak dopasować ilość materiału do stylizacji na naturalnym paznokciu, na krótkim oraz na długim przedłużeniu. Poznasz różnicę w aplikacji żelu oraz nauczysz się proporcji materiału. Dodatkowo nauczysz się jak prawidłowo dopasować i dociąć szablony do różnych typów płytki naturalnej, jak dopasować i dociąć oraz prawidłowo podłożyć szablony do różnych typów paznokci naturalnych oraz docelowego kształtu przedłużonego. Przypomnimy sobie, jak powinna wyglądać poprawna budowa kształtów owal oraz migdał. Zrozumiesz prawidłową budowę oraz sposoby, jak nakładać żel, aby było jak najmniej piłowania. Poznasz i wypróbujesz techniki pracy różnymi żelami, aby jak najlepiej dobrać produkty do pracy z Klientkami. Nauczysz się prawidłowo utwardzać paznokcie naturalne żelem, budować paznokcie przedłużane i prawidłowo piłować materiał. 

Poznasz sposób na wykonanie poprawnego „żelowania” naturalnych paznokci, krótszego i dłuższego przedłużenia na szablonie/formie oraz triki, które ułatwią i przyspieszą Twoją pracę.

Dla kogo jest te szkolenie?

Dla osób, które wykonują już przedłużenia na szablonie, ale chcą podnieść jakość i poziom swoich usług, dla wszystkich osób, które chcą nauczyć się poprawnej pracy formą i żelem, dla osób, które chcą lepiej zrozumieć technikę utwardzania płytki naturalnej żelem oraz przedłużania w 2 długościach 

Czego potrzebujesz?

Opracowane skórki na 1 dłoni (niewiodącej), ściągniętą stylizację z paznokci 1 dłoni, lampę LED, na której na co dzień pracujesz oraz lampę oświetleniową, pędzel do żelu. O resztę zadbamy podczas szkolenia :)

Czas trwania: ok 6-7h

Koszt: 700 zł

Szkolenie zakończone jest Certyfikatem. Zapewniamy materiały szkoleniowe, narzędzia i materiały do pracy, ciepłe i zimne napoje, poczęstunek oraz lunch.

Szkolenie akrylożel bez tajemnic to doszkolenie z zakresu stylizacji metodą akrylożelową w oparciu o naukę i zrozumienie proporcji. Dedykowane dla osób, które już wykonują przedłużenia na szablonie dowolną metodą, znają podstawy higieny pracy i anatomii paznokcia oraz na co dzień pracują żelem / akrylożelem.

Podczas szkolenia dowiesz się, jak dopasować ilość materiału do stylizacji na naturalnym paznokciu, na krótkim oraz na długim przedłużeniu. Poznasz różnicę w aplikacji akrylożelu oraz nauczysz się proporcji materiału. Dodatkowo nauczysz się jak prawidłowo dopasować i dociąć szablony do różnych typów płytki naturalnej, jak dopasować i dociąć oraz prawidłowo podłożyć szablony do różnych typów paznokci naturalnych oraz docelowego kształtu przedłużonego (owal i migdał). Przypomnimy sobie, jak powinna wyglądać poprawna budowa kształtów owal oraz migdał. Zrozumiesz prawidłową budowę oraz sposoby, jak nakładać akrylożel, aby było jak najmniej piłowania. Nauczysz się prawidłowo utwardzać paznokcie naturalne akrylożelem, budować paznokcie przedłużane i prawidłowo piłować materiał. 

Poznasz sposób na wykonanie poprawnego utwardzania naturalnych paznokci, krótszego i dłuższego przedłużenia na szablonie/formie oraz triki, które ułatwią i przyspieszą Twoją pracę.

Dla kogo jest te szkolenie?

Dla osób, które wykonują już przedłużenia na szablonie, ale chcą podnieść jakość i poziom swoich usług, dla wszystkich osób, które chcą nauczyć się poprawnej pracy formą i akrylożelem, dla osób, które chcą lepiej zrozumieć technikę utwardzania płytki naturalnej żelem oraz przedłużania w 2 długościach 

Czego potrzebujesz?

Opracowane skórki na 1 dłoni (niewiodącej), ściągniętą stylizację z paznokci 1 dłoni, lampę LED, na której na co dzień pracujeszoraz lampę oświetleniową, pędzel do akrylożelu. O resztę zadbamy podczas szkolenia :)

Czas trwania: ok 6-7h

Koszt: 700 zł

Szkolenie zakończone jest Certyfikatem. Zapewniamy materiały szkoleniowe, narzędzia i materiały do pracy, ciepłe i zimne napoje, poczęstunek oraz lunch.

Szkolenie żel bez piłowania to doszkolenie z zakresu stylizacji metodą żelową, które znacznie skraca czas pracy. Dedykowane dla osób, które wykonują już stylizacje metodą żelową, znają podstawy higieny pracy i anatomii paznokcia oraz na co dzień pracują żelem.

Podczas szkolenia poznasz technikę pracy żelami, które pozwalają skrócić czas Twojej pracy i całej usługi. Dowiesz się, jak poprawnie pracować żelami samopoziomującymi. Poznasz różnicę w aplikacji żelu samopoziomującego się wolniej i szybciej. Przypomnimy sobie, jak powinna wyglądać poprawna budowa kształtów salonowych, a stylizację wykonasz w dowolnie wybranym przez siebie kształcie. Poznasz sposoby, jak nakładać żel, aby ograniczyć piłowanie do minimum i zaoszczędzić czas np. na piękne zdobienia lub french. Nauczysz się poprawnie aplikować kolor oraz poznasz triki, które ułatwią i przyspieszą Twoją pracę.

Dla kogo jest te szkolenie?

Dla osób, które wykonują już stylizacje żelowe, ale chcą podnieść jakość i poziom swoich usług, dla wszystkich osób, które chcą przyspieszyć przedłużanie żelem, dla osób, które chcą poznać sposoby na ograniczenie piłowania do minimum i szybszą pracę podczas usług stylizacji

Czego potrzebujesz?

Opracowane skórki na 1 dłoni (niewiodącej), ściągniętą stylizację z paznokci 1 dłoni, lampę LED, na której na co dzień pracujesz oraz lampę oświetleniową, pędzel do żelu. O resztę zadbamy podczas szkolenia :)

Czas trwania: ok 6-7h

Koszt: 700 zł

Szkolenie zakończone jest Certyfikatem. Zapewniamy materiały szkoleniowe, narzędzia i materiały do pracy, ciepłe i zimne napoje, poczęstunek oraz lunch.

Szkolenie perfekcyjny migdał to doszkolenie z zakresu stylizacji metodą żelową oraz akrylożelową w przedłużaniu paznokci w kształcie migdał. Dedykowane dla osób, które już wykonują przedłużenia na szablonie, znają podstawy higieny pracy i anatomii paznokcia oraz na co dzień pracują żelem.

Podczas szkolenia dowiesz się, jak prawidłowo dopasować i dociąć szablony do różnych typów płytki naturalnej, jak dopasować i dociąć oraz prawidłowo podłożyć szablony do różnych typów paznokci naturalnych oraz docelowego kształtu przedłużonego, jak powinna wyglądać poprawna budowa kształt migdał salonowy oraz migdał długi. Zrozumiesz prawidłową budowę oraz sposoby, jak nakładać żel i akrylożel, aby było jak najmniej piłowania. Poznasz i wypróbujesz techniki pracy różnymi żelami, aby jak najlepiej dobrać produkty do pracy z Klientkami. Nauczysz się prawidłowo budować paznokcie przedłużane i prawidłowo piłować materiał. 

Poznasz sposób na wykonanie poprawnego przedłużenia na szablonie oraz triki, które ułatwią i przyspieszą Twoją pracę.

Dodatkowo nauczysz się jak prawidłowo i szybko namalować frencha różnymi produktami oraz jak idealnie wykonać babyboomer. Poznasz i wypróbujesz techniki pracy różnymi białymi żelami, aby jak najlepiej dobrać produkty do pracy według swoich preferencji. 

Dla kogo jest te szkolenie?

Dla osób, które wykonują już przedłużenia na szablonie, ale chcą podnieść jakość i poziom swoich usług, dla wszystkich osób, które chcą nauczyć się poprawnej pracy formą i żelem, dla osób, które chcą nauczyć się szybko i prawidłowo wykonywać stylizacje french i babyboomer 

Czego potrzebujesz?

Opracowane skórki na 1 dłoni (niewiodącej), ściągniętą stylizację z paznokci 1 dłoni, lampę LED, na której na co dzień pracujesz, lampę oświetleniową, pędzle do żelu i cienki do zdobień. O resztę zadbamy podczas szkolenia :)

Czas trwania: ok 6-7h

Koszt: 800 zł

Szkolenie zakończone jest Certyfikatem. Zapewniamy materiały szkoleniowe, narzędzia i materiały do pracy, ciepłe i zimne napoje, poczęstunek oraz lunch.

Szkolenie z tempa pracy - odnowa to doszkolenie z zakresu stylizacji metodą żelową w oparciu o odnowę odrośniętej stylizacji. Dedykowane dla osób, które wykonują już stylizacje dowolną metodą, znają podstawy higieny pracy i anatomii paznokcia oraz na co dzień pracują żelem.

Podczas szkolenia poznasz najczęściej popełniane błędy podczas usługi odnowy, dowiesz się, czego unikać, a czego pilnować, aby skrócić czas pracy. Dowiesz się, ile materiału z poprzedniej stylizacji ściągać oraz jak dopasować nową ilość produktu. Poznasz różnicę w aplikacji żelu samopoziomującego oraz typu galaretka. Przypomnimy sobie, jak powinna wyglądać poprawna budowa kształtów salonowych. Poznasz sposoby, jak nakładać i opracowywać (lub nie) żel, aby zaoszczędzić czas. Nauczysz się szybko aplikować kolor oraz poznasz triki, które ułatwią i przyspieszą Twoją pracę.

Dla kogo jest te szkolenie?

Dla osób, które wykonują już stylizacje żelowe, ale chcą podnieść jakość i poziom swoich usług, dla wszystkich osób, które chcą przyspieszyć usługę odnowy u swoich Klientek, dla osób, które chcą poznać sposoby na szybszą pracę i lepszą organizację podczas usług stylizacji

Czego potrzebujesz?

Niepracowane skórki oraz odrost żelowy na 1 dłoni (niewiodącej), frezarkę oraz lampę LED, na których na co dzień pracujesz oraz lampę oświetleniową, pędzel do żelu. O resztę zadbamy podczas szkolenia :)

Czas trwania: ok 5h

Koszt: 600 zł

Szkolenie zakończone jest Certyfikatem. Zapewniamy materiały szkoleniowe, narzędzia i materiały do pracy, ciepłe i zimne napoje, poczęstunek oraz lunch.

French konstrukcyjny

opis w budowie :)