Kategorie

Free Acid Primer 15ml

Acid Free Primer - bezkwasowy, 15mlProdukt marki Indigo Nails®

PPPFACID15

Średnia ocen 4.7 z 58 głosów

Cena:29,00 PLN

Nowy produkt

Preparat obowiązkowy dla każdej stylistki! Nie zależnie czy wykonujesz paznokcie żelowe, akrylowe czy manicure hybrydowy Free Acid Primer jest niezastąpiony. Jest bezwonny i delikatny dla płytki, pozwala pracować nawet na bardzo zniszczonej płytce. Jeżeli paznokcie Twoich klientek są osłabione przez długotrwałą stylizację to Free Acid Primer jest właśnie dla Ciebie. Chroni stylizację przez zapowietrzeniami oraz przed liftowaniem produktu w trakcie jego nakładania. Bezkwasowa formuła, która nie szczypie ani nie podrażnia. Bardzo mocno wiąże płytkę z bazami hybrydowymi oraz żelowymi. Nie odparowuje z płytki - pozostawia na niej lepką warstwę. 

Pojemność: 15ml

Więcej szczegółów

Primer bezkwasowy to delikatny produkt, którego zadaniem jest zwiększenie przyczepności lakieru hybrydowego lub żelowego do płytki paznokcia. Wspomaga on proces robienia manicure - odtłuszcza płytkę paznokcia oraz zapobiega zapowietrzaniu i liftowaniu się lakieru podczas jego nakładania. Dla osób, którym paznokcie hybrydowe nie trzymają się bardzo długo, rekomendujemy primer kwasowy, który jest znacznie silniejszy i stosuje się go tylko w wyjątkowych przypadkach.

Kiedy stosować Primer Acid Free?

Primer bezkwasowy Indigo można stosować podczas wykonywania dowolnej stylizacji hybrydowej lub żelowej. Jak sama nazwa wskazuje, nie zawiera on kwasu, dzięki czemu można go nałożyć nawet na osłabioną płytkę paznokcia, w celu poprawy jej stanu i przedłużenia trwałości wykonanego zdobienia. Indigo Acid Free Primer to propozycja, która poprawia jakość manicure, dlatego też warto mieć ją w swojej kolekcji, w szczególności, gdy pracuje się z różnymi klientkami. Weź manicure w swoje ręce i spraw, że jego trwałość oraz jakość znacznie się wydłużą!

Produkty Powiązane Acid Free Primer - bezkwasowy, 15ml