Nożyczki Staleks® SE-51/3 z haczykiem

Nożyczki Staleks® SE-51/3 z haczykiemProdukt marki Staleks®

ST7SE513

Nikt jeszcze nie głosował, oceń pierwszy!

Cena:75,00 PLN

Nowy produkt

Nożyczki do skórek Staleks® SE-51/3 to nożyczki zakończone haczykiem na końcu ostrza, specjalnie zaprojektowane, aby zapewnić wygodę i precyzję w pracy, szczególnie przy pracy w okolicy wału okołopaznokciowego. Dzięki wąskim ostrzom zapewniają płynne cięcie naskórka. Nożyczki nie tępią się i nie rdzewieją, a także można je sterylizować w autoklawie.

Profesjonalne narzędzia do manicure STALEKS®

Ręcznie ostrzone krawędzie gwarantują precyzyjne cięcie. Nożyczki wykonane zostały ze stali nierdzewnej marki 30x13, która wykorzystywana jest to produkcji narzędzi chirurgicznych. Dzięki obróbce cieplnej stal uzyskuje wysoką twardość i długi czas użytkowania.

Pozostałe nożyczki do skórek

Więcej szczegółów

Nożyczki do skórek z serii STALEKS PRO EXPERT to najwyższa jakość wykonania i precyzji

Innowacyjne podejście pozwoliło stworzyć profesjonalne i specjalistyczne narzędzia z serii EXPERT. Ergonomia, trwałość i idealne ostrzenie to główne cechy profesjonalnych nożyczek do skórek z serii EXPERT. To narzędzia stworzone dla profesjonalistów zajmujących się manicure, pedicure, a także kosmetologów. Wykonane ze stali chirurgicznej odpornej na korozję, perfekcyjnie wykończone wraz z ręcznie ostrzonymi ostrzami pozwalają cieszyć się bezproblemową pracą przez długi czas. W połączeniu z niespotykaną do tej pory ergonomią gwarantują satysfakcję potencjalnych Klientów.

Produkty Powiązane Nożyczki Staleks® SE-51/3 z haczykiem