Hard One Pinkini 15ml

Hard One Pinkini 15mlProdukt marki JANA NAILS®

G03HOPI2

Nikt jeszcze nie głosował, oceń pierwszy!

Cena:69,00 PLN

Nowy produkt

Absolutny bestseller, który pokochały wszystkie stylistki - żel Hard One Pinkini

To najpopularniejsza zarówno wśród profesjonalistów jak i początkujących linia samopoziomujących żeli budujących. Nowa generacja żeli o wyjątkowych właściwościach. Żele Hard One Pinkini 15 ml zawierają drobne cząsteczki proszku akrylowego, które zanikają podczas polimeryzacji, dzięki temu są ultra wytrzymałe. Są to w 100% żele samopoziomujące. Specjalna formuła zapewnia doskonałą przyczepność, a także mniejszą łamliwość. Ze względu na swoje właściwości są one najlepszym wyborem dla wszystkich stylistek.

Mleczno różowy, samopoziomujący żel o przepięknym delikatnie różowym odcieniu, sprawi, że jak raz go wypróbujesz, przepadniesz i nie zamienisz go na nic innego - taki jest żel Pinkini z serii Hard One.

Pojemność: 15ml

Pianki, budynie, galaretki. Jeśli ich szukasz, sprawdź żele galaretki

Więcej szczegółów

Dlaczego warto wybrać Hard One Pinkini 15ml?

Hard One to seria średniogęstych żeli samopoziomujących, o płynnej kremowej konsystencji. Wzbogacona o minimalne ilości proszku akrylowego, dzięki czemu po utwardzeniu żel staje się jeszcze bardziej odporny na urazy mechaniczne. Ta specjalna formuła zapewnia doskonałą przyczepność, a także mniejszy odsetek łamliwości i pękania paznokci dzięki zwiększonej twardości. Samopoziomujące w odpowiednim dla każdej Stylistki czasie, przez co idealne są zarówno dla początkujących jak i tych z większym doświadczeniem.

Żele z serii Hard One Pinkini układają się wręcz same, nadają się do techniki „żel bez piłowania”. Poziomują się płynnie, dając gładką równą powierzchnię, a opracowanie jest ograniczone do minimum, wystarczy kilka ruchów pilnika. Idealne do każdej długości przedłużeń, krótkich jak i dłuższych, dopełnień oraz na naturalną płytkę paznokcia. 

Ze względu na swoje właściwości, specjalną formułę, bardzo łatwą pracę tym żelem i piękne kolory, są one najlepszym wyborem dla doświadczonych stylistek, ale także dla początkujących, które nie radzą sobie jeszcze ze zbyt rzadkimi lub zbyt gęstymi żelami.

Jeśli wolisz żele samopoziomujące o szybszym poziomowaniu, polecamy serię Easy One. Jeśli szukasz galaretek - sprawdź żele z serii Jelly oraz Marmelade.

Produkty Powiązane Hard One Pinkini 15ml