Obniżka! Easy One Warm Nude 15ml

Easy One Warm Nude 15mlProdukt marki JANA NAILS®

G02EUWN2

Nikt jeszcze nie głosował, oceń pierwszy!

Cena:58,65 PLN

-15%

Cena regularna: 69,00 PLN

Nowy produkt

Samopoziomujący żel Warm Nude o ciepłym odcieniu

Wysoce napigmentowany żel budujący Easy One Warm Nude 15ml - jest to cieplejsza w kolorze samopoziomująca wersja bestsellera galaretki - Jelly Rose! Idealny żel do stylizacji typu natural look!

Wysoce napigmentowany, idealny do stylizacji nude nails lub jako baza do frencha/babyboomera w odcieniu ciepłego cielistego koloru. Jest to żel samopoziomujący, jednak dzięki swoim specjalnym właściwościom - nie zalewa skórek i przyspiesza czas pracy w salonie do maximum. Idealnie nadaje się do techniki „żel bez piłowania”. Żel o szybkim poziomowaniu, dający bardzo równą powierzchnię, przez co opracowanie jest ograniczone do minimum, wystarczy kilka ruchów pilnika. 

Niezwykle łatwy w użyciu builder Warm Nude do szybkich prac w salonie dla początkujących i profesjonalistów. Idealny do salonowych krótkich przedłużeń, dopełnień lub na płytkę naturalną. Polecane dla Stylistek z dość szybkim tempem pracy. :)

Pojemność: 15ml

Wypróbuj także nasze żele budujące "galaretka"

Więcej szczegółów

Sprawdź Easy One Warm Nude 15ml

Easy One Warm Nude to linia średniogęstych żeli samopoziomujących, które są przeznaczone do szybkiej pracy oraz idealnie nadają się do techniki „żel bez piłowania”. Poziomują się szybko, dając gładką równą powierzchnię, a opracowanie jest ograniczone do minimum, wystarczy kilka ruchów pilnika.

Dla wszystkich fanów samopoziomujących żeli. Twoje ulubione żele są wreszcie tutaj! Nie lepią się do pędzla, praca żelami Easy One jest szybka i bardzo przyjemna. Idealne do salonowych krótkich przedłużeń, dopełnień lub na płytkę naturalną. Polecane dla Stylistek z dość szybkim tempem pracy. :)

Jeśli wolisz żele samopoziomujące o spokojnym poziomowaniu, polecamy serię Hard One. Jeśli szukasz galaretek, sprawdź żele z serii Jelly oraz Marmelade.

Produkty Powiązane Easy One Warm Nude 15ml