Easy One Twinkle White 15ml

Easy One Twinkle White 15mlProdukt marki JANA NAILS®

G02EUTW2

Nikt jeszcze nie głosował, oceń pierwszy!

Cena:69,00 PLN

Nowy produkt

Gęsty, mleczny żel z drobinkami

Twinkle White to gęsty żel, o lekkim poziomowaniu.

Twinkle White to mieszanka mlecznego żelu z połyskiem i brokatem, o wyjątkowo gęstej konsystencji, natomiast Twinkle Nude (samopoziomujący) występuje w naturalnym kolorze nude z tym samym rodzajem połysku i brokatu, który w wyrafinowany sposób doda odrobiny glamour. Dla wszystkich fanek żeli „bling bling” – milky white w specjalnym wydaniu z brokatem/shimmerem!

Dzięki swoim właściwościom - nie zalewa skórek i daje komfort pracy. Żel przez dodatek drobinek i białego pigmentu wolniej się poziomuje niż reszta żeli z serii Easy One. Po rozłożeniu nadaje równą powierzchnię, przez co wystarczy kilka ruchów pilnika, aby wyrównać powierzchnię. 

Niezwykle łatwy w użyciu żel do szybkich prac w salonie dla początkujących i profesjonalistów. Idealny do salonowych krótkich przedłużeń, dopełnień lub na płytkę naturalną. Pięknie wygląda nawet jako cienka warstwa na innym żelu. 

Pojemność: 15ml

Wypróbuj także nasze żele budujące typu "galaretka"

Więcej szczegółów

Easy One to linia średniogęstych żeli samopoziomujących, które są przeznaczone do szybkiej pracy oraz idealnie nadają się do techniki „żel bez piłowania”. Poziomują się szybko, dając gładką równą powierzchnię, a opracowanie jest ograniczone do minimum, wystarczy kilka ruchów pilnika.

Dla wszystkich fanów samopoziomujących żeli. Twoje ulubione żele są wreszcie tutaj! Nie lepią się do pędzla, praca żelami Easy One jest szybka i bardzo przyjemna. Idealne do salonowych krótkich przedłużeń, dopełnień lub na płytkę naturalną. Polecane dla Stylistek z dość szybkim tempem pracy :)

Jeśli wolisz żele samopoziomujące o spokojnym poziomowaniu, polecamy serię Hard One. Jeśli szukasz galaretek, sprawdź żele z serii Jelly oraz Marmelade.

Produkty Powiązane Easy One Twinkle White 15ml