Easy One Twinkle Nude 50ml

Easy One Twinkle Nude 50mlProdukt marki JANA NAILS®

G02EUTN3

Nikt jeszcze nie głosował, oceń pierwszy!

Cena:159,00 PLN

Nowy produkt

Samopoziomujący żel nude z drobinkami

Twinkle Nude to żel, który jest samopoziomujący i jest przeznaczone do „techniki bez pilnika”. Dla wszystkich fanek samopoziomujących żeli o „miodowej konsystencji” – nude w specjalnym wydaniu z brokatem/shimmerem!

Twinkle White to mieszanka mlecznego żelu z połyskiem i brokatem, o wyjątkowo gęstej konsystencji, a Twinkle Nude występuje w naturalnym kolorze nude z tym samym rodzajem połysku i brokatu, który w wyrafinowany sposób doda odrobiny glamour.

Dzięki swoim specjalnym właściwościom - nie zalewa skórek i przyspiesza czas pracy w salonie do maximum. Żel przez dodatek drobinek minimalnie wolniej się poziomuje niż reszta żeli z serii Easy One. Po rozłożeniu nadaje bardzo równą powierzchnię, przez co opracowanie jest ograniczone do minimum, wystarczy kilka ruchów pilnika. 

Niezwykle łatwy w użyciu żel do szybkich prac w salonie dla początkujących i profesjonalistów. Idealny do salonowych krótkich przedłużeń, dopełnień lub na płytkę naturalną. Pięknie wygląda nawet jako cienka warstwa na innym żelu. Polecany dla wszystkich Stylistek - początkujących jak i profesjonalistów. 

Pojemność: 50ml

Wypróbuj także nasze żele budujące typu "galaretka"

Więcej szczegółów

Easy One to linia średniogęstych żeli samopoziomujących, które są przeznaczone do szybkiej pracy oraz idealnie nadają się do techniki „żel bez piłowania”. Poziomują się szybko, dając gładką równą powierzchnię, a opracowanie jest ograniczone do minimum, wystarczy kilka ruchów pilnika.

Dla wszystkich fanów samopoziomujących żeli. Twoje ulubione żele są wreszcie tutaj! Nie lepią się do pędzla, praca żelami Easy One jest szybka i bardzo przyjemna. Idealne do salonowych krótkich przedłużeń, dopełnień lub na płytkę naturalną. Polecane dla Stylistek z dość szybkim tempem pracy :)

Jeśli wolisz żele samopoziomujące o spokojnym poziomowaniu, polecamy serię Hard One. Jeśli szukasz galaretek, sprawdź żele z serii Jelly oraz Marmelade.

Produkty Powiązane Easy One Twinkle Nude 50ml