Easy One Quartz Clear 50ml

Easy One Quartz Clear 50mlProdukt marki JANA NAILS®

G02EUQC3

Nikt jeszcze nie głosował, oceń pierwszy!

Cena:159,00 PLN

Nowy produkt

Krystalicznie czysty żel budujący i baza w jednym

Quartz to najbardziej płynny żel z linii Easy One. Żel o lekkiej, średniogęstej konsystencji i niższej lepkości, który szybko się poziomuje. Idealnie nadaje się do pokrywania zdobień brokatowych ze względu na swoją krystaliczną przejrzystość.

Stosowany zarówno jako baza i żel budujący, doskonale sprawdza się przy uzupełnieniach. Idealnie nada się do techniki „żel bez piłowania”. Poziomuje się szybko, dając gładką równą powierzchnię, a opracowanie jest ograniczone do minimum, wystarczy kilka ruchów pilnika.

Idealne do salonowych krótkich przedłużeń, dopełnień lub na płytkę naturalną. Polecane dla Stylistek z dość szybkim tempem pracy :)

Pojemność: 50ml

Wypróbuj także nieco twardsze, samopoziomującą serię Hard One

Więcej szczegółów

Easy One to linia średniogęstych żeli samopoziomujących, które są przeznaczone do szybkiej pracy oraz idealnie nadają się do techniki „żel bez piłowania”. Poziomują się szybko, dając gładką równą powierzchnię, a opracowanie jest ograniczone do minimum, wystarczy kilka ruchów pilnika.

Dla wszystkich fanów samopoziomujących żeli. Twoje ulubione żele są wreszcie tutaj! Nie lepią się do pędzla, praca żelami Easy One jest szybka i bardzo przyjemna. Idealne do salonowych krótkich przedłużeń, dopełnień lub na płytkę naturalną. Polecane dla Stylistek z dość szybkim tempem pracy :)

Jeśli wolisz żele samopoziomujące o spokojnym poziomowaniu, polecamy serię Hard One. Jeśli szukasz galaretek, sprawdź żele z serii Jelly oraz Marmelade.

Produkty Powiązane Easy One Quartz Clear 50ml