Easy One Pink Star 50ml

Easy One Pink Star 50mlProdukt marki JANA NAILS®

G02EUPS3

Nikt jeszcze nie głosował, oceń pierwszy!

Cena:159,00 PLN

Nowy produkt

Budujący samopoziomujący żel Easy One Pink Star 50ml o różowym odcieniu

Żel poziomuje się samodzielnie, jednak dzięki swoim właściwościom nie zalewa skórek. Pozostawia wystarczająco dużo czasu na budowę paznokcia i nadanie mu odpowiedniego kształtu.

Niezwykle łatwy w użyciu żel do szybkich prac w salonie dla początkujących i profesjonalistów. Najbardziej poszukiwany kolor w salonach paznokci do wersji natural look lub jako baza do frencha.

Idealny do stylizacji pink nails lub jako baza do frencha/babyboomera w odcieniu różowego mlecznego koloru. Easy One Pink Star 50ml od Jana Nails to żel samopoziomujący, jednak dzięki swoim specjalnym właściwościom - nie zalewa skórek i przyspiesza czas pracy w salonie do maximum. Idealnie nadaje się do techniki „żel bez piłowania”. Żel o szybkim poziomowaniu, dający bardzo równą powierzchnię, przez co opracowanie jest ograniczone do minimum, wystarczy kilka ruchów pilnika. 

Easy One Pink Star Builder jest idealny do salonowych krótkich przedłużeń, dopełnień lub na płytkę naturalną. Polecane dla Stylistek z dość szybkim tempem pracy. :)

Pojemność: 50ml

Jeśli wolisz żele samopoziomujące o spokojnym poziomowaniu, wypróbuj nieco twardszą, samopoziomującą serię Hard One.

Więcej szczegółów

Co warto wiedzieć o Easy One Pink Star Builder?

Easy One to linia średniogęstych żeli samopoziomujących, które są przeznaczone do szybkiej pracy oraz idealnie nadają się do techniki „żel bez piłowania”. Poziomują się szybko, dając gładką równą powierzchnię, a opracowanie jest ograniczone do minimum, wystarczy kilka ruchów pilnika.

Dla wszystkich fanów samopoziomujących żeli. Twoje ulubione żele są wreszcie tutaj! Nie lepią się do pędzla, praca żelami Easy One Pink Star 50ml jest szybka i bardzo przyjemna. Idealne do salonowych krótkich przedłużeń, dopełnień lub na płytkę naturalną. Polecane dla Stylistek z dość szybkim tempem pracy. :)

Jeśli wolisz żele samopoziomujące o spokojnym poziomowaniu, polecamy serię Hard One. Jeśli szukasz galaretek, sprawdź żele z serii Jelly oraz Marmelade.

Produkty Powiązane Easy One Pink Star 50ml