Mermaid Top Coat No. 3 10ml

Mermaid Top Coat No. 3 10mlProdukt marki JANA NAILS®

J02M3

Nikt jeszcze nie głosował, oceń pierwszy!

Cena:57,00 PLN

Nowy produkt

Top Mermaid No. 3 - średniogęsty top z drobinkami nabłyszczający

Top Mermaid no. 3 to dający wysoki połysk top bez dyspersji (no wipe) wzbogacony o małe nieregularne opalizujące płatki w kolorze granatu, niebieskiego oraz fioletu. Jego konsystencja świetnie sprawdzi się do tworzenia i wyrównywania idealnej linii światła na paznokciach. Top Syrenka idealnie nadaje się do pokrycia ciemnych kolorów, stylizacji w odcieniach chłodnych, szczególnie granatowych, niebieskich, zielonych. Na ciemnych kolorach daje efekt tysiąca roziskrzonych płatków. W zależności od tła drobinki dają inny efekt. Twórz nieograniczone wersje za pomocą topu Syrenki :) Top nie matowieje, nie rysuje się i nie pęka, jest odporny na uszkodzenia mechaniczne. Drobinki są cienkie i płaskie, nic nie odstaje ani nie wymaga wyrównywania innym topem. 

Top Mermaid dzięki swojej średniogęstej konsystencji nie zalewa skórek i przyspiesza pracę podczas manicure. Jeśli jednak lubisz klasyczny top - wypróbuj Blitz Top. A może wolisz multikolorową małą drobinkę? Idealny wtedy będzie top Cosmos.

Wskazówka: utwardzaj top 30-60s. Odczekaj chwilę po utwardzeniu topu, nie nakładaj bezpośrednio po utwardzeniu np. oliwki. Pozwól mu przez chwilę "ostygnąć".

Konsytencja: średnio gęsta, płynna
Zastosowanie: metoda hybrydowa, żelowa, akrylożelowa, akrylowa

Pojemność: 10ml

Więcej szczegółów

Topy marki Jana Nails posiadają niesamowite naprężenie powierzchniowe co oznacza szybkie poziomowanie i wyrównanie powierzchni, komfort pracy bez zalanych skórek, łatwość i szybkość pracy. Płaski pędzelek zakończony na okrągło sprawia, że mamy kontrolę nad produktem i możemy pracować blisko skórek bez ryzyka ich dotknięcia. Mermaid Top to spełnienie marzeń każdej Stylistki, która uwielbia opalizujące płatki :) - piękny, długotrwały połysk bez zarysowań i matowienia z tysiącem mieniących się w słońcu kolorowych drobin. Nie musisz używać pyłków - przyspiesz czas z topem Syrenka!  

Produkty Powiązane Mermaid Top Coat No. 3 10ml