Cosmos Glitter Top Coat 10ml

Cosmos Glitter Top Coat 10mlProdukt marki JANA NAILS®

J02GCO

Nikt jeszcze nie głosował, oceń pierwszy!

Cena:57,00 PLN

Nowy produkt

Top Cosmos Glitter - średniogęsty top z multikolorowymi drobinkami nabłyszczający

Top Cosmos Glitter to dający wysoki połysk top bez dyspersji (no wipe) wzbogacony o małe multikolorowe drobinki. Jego konsystencja świetnie sprawdzi się do tworzenia i wyrównywania idealnej linii światła na paznokciach. Idealnie nadaje się do pokrycia delikatnych kolorów, stylizacji nude i stylizacji typu french lub babyboomer. Przepięknie błyszczy w słońcu! Na ciemnych kolorach daje natomiast efekt drobinek z głębi. Nie matowieje, nie rysuje się i nie pęka, jest odporny na uszkodzenia mechaniczne. Daje długotrwały efekt „wet look”. 

Top Cosmos Glitter dzięki swojej średniogęstej konsystencji nie zalewa skórek i przyspiesza pracę podczas manicure. Jeśli jednak lubisz klasyczny top - wypróbuj Blitz Top. A może wolisz delikatną srebrną drobinkę? Idealny wtedy będzie top Glitzy Silver Diamond.

Wskazówka: utwardzaj top 30-60s. Odczekaj chwilę po utwardzeniu topu, nie nakładaj bezpośrednio po utwardzeniu np. oliwki. Pozwól mu przez chwilę "ostygnąć".

Konsytencja: średnio gęsta, płynna
Zastosowanie: metoda hybrydowa, żelowa, akrylożelowa, akrylowa

Pojemność: 10ml

Więcej szczegółów

Topy marki Jana Nails posiadają niesamowite naprężenie powierzchniowe co oznacza szybkie poziomowanie i wyrównanie powierzchni, komfort pracy bez zalanych skórek, łatwość i szybkość pracy. Płaski pędzelek zakończony na okrągło sprawia, że mamy kontrolę nad produktem i możemy pracować blisko skórek bez ryzyka ich dotknięcia. Cosmos Glitter Top to spełnienie marzeń każdej Stylistki, która kocha drobiny w każdej postaci - piękny, długotrwały połysk bez zarysowań i matowienia, a do tego multikolorowa drobinka iskrząca w słońcu jak tysiące gwiazd na niebie. Prawdziwy Kosmos! :) 

Produkty Powiązane Cosmos Glitter Top Coat 10ml