Big Bang Glitter Top Coat 10ml

Big Bang Glitter Top Coat 10mlProdukt marki JANA NAILS®

J02GBB

Nikt jeszcze nie głosował, oceń pierwszy!

Cena:57,00 PLN

Nowy produkt

Top Big Bang Glitter - średniogęsty top z drobinkami rose gold nabłyszczający

Top Big Bang Glitter to dający wysoki połysk top bez dyspersji (no wipe) wzbogacony o małe i średnie holograficzne drobinki w kolorze rose gold. Jego konsystencja świetnie sprawdzi się do tworzenia i wyrównywania idealnej linii światła na paznokciach. Idealnie nadaje się do pokrycia delikatnych kolorów, stylizacji nude i stylizacji typu french lub babyboomer. Na ciemnych kolorach daje natomiast efekt drobinek z głębi. Nie matowieje, nie rysuje się i nie pęka, jest odporny na uszkodzenia mechaniczne. Daje długotrwały efekt „wet look”.

Top Big Bang Glitter dzięki swojej średniogęstej konsystencji nie zalewa skórek i przyspiesza pracę podczas manicure. Jeśli jednak lubisz klasyczny top - wypróbuj Blitz Top. A może wolisz multikolorową drobinkę? Idealny wtedy będzie top Cosmos.

Wskazówka: utwardzaj top 30-60s. Odczekaj chwilę po utwardzeniu topu, nie nakładaj bezpośrednio po utwardzeniu np. oliwki. Pozwól mu przez chwilę "ostygnąć".

Konsytencja: średnio gęsta, płynna
Zastosowanie: metoda hybrydowa, żelowa, akrylożelowa, akrylowa

Pojemność: 10ml

Więcej szczegółów

Topy marki Jana Nails posiadają niesamowite naprężenie powierzchniowe co oznacza szybkie poziomowanie i wyrównanie powierzchni, komfort pracy bez zalanych skórek, łatwość i szybkość pracy. Płaski pędzelek zakończony na okrągło sprawia, że mamy kontrolę nad produktem i możemy pracować blisko skórek bez ryzyka ich dotknięcia. Top Big Bang Glitter to istny hollywoodzki look - piękny, długotrwały połysk bez zarysowań i matowienia wzbogacony o dodatek drobinek w najmodniejszym tego sezonu kolorze rose gold! 

Produkty Powiązane Big Bang Glitter Top Coat 10ml