Sugar Matt Top Coat 10ml

Sugar Matt Top Coat 10mlProdukt marki JANA NAILS®

J02DSU

Nikt jeszcze nie głosował, oceń pierwszy!

Cena:57,00 PLN

Nowy produkt

Top matowy z czarną drobinką - Sugar Matt Top

Sugar Matt Top Coat to dający pełny mat top bez dyspersji (no wipe) wzbogacony w czarne małe drobinki. Dzięki swojej  formule nie zostawia smug, nie wyciera się ani nie wybłyszcza z czasem użytkowania. Matowa powierzchnia od razu po wyciągnięciu dłoni z lampy! To nasz matowy piegusek wśród produktów! Zmieniaj każdy kolor na kolor z kropeczkami!

Sugar Matt top to totalny must have salonu, gdzie oprócz pięknej błyszczącej tafli na kolorze Klientki decydują się również na matowe wykończenie stylizacji. Od teraz mogą mieć mat i czarne piegi za jednym razem - bo kto nie kocha piegusków? :) 

Wskazówka: utwardzaj top 30-60s. Odczekaj chwilę po utwardzeniu topu.
Wskazówka dla Klientki: W celu uzyskania ponownie matowej powierzchni wystarczy umyć dokładnie dłonie mydłem lub przetrzeć płynem do demakijażu lub tonikiem :) Voila! Znowu jest mat. 

Konsytencja: średnio gęsta, płynna
Zastosowanie: metoda hybrydowa, żelowa, akrylożelowa, akrylowa

Pojemność: 10ml

Więcej szczegółów

Topy marki Jana Nails posiadają niesamowite naprężenie powierzchniowe co oznacza szybkie poziomowanie i wyrównanie powierzchni, komfort pracy bez zalanych skórek, łatwość i szybkość pracy. Płaski pędzelek zakończony na okrągło sprawia, że mamy kontrolę nad produktem i możemy pracować blisko skórek bez ryzyka ich dotknięcia. Sugar Matt Top to nowoczesny look w stylizacji - długotrwały mat bez połysku i drobne czarne piegi. Bo kto nie kocha piegusków? :) 

Produkty Powiązane Sugar Matt Top Coat 10ml