Flake Top Coat 10ml

Flake Top Coat 10mlProdukt marki JANA NAILS®

J02DFL

Nikt jeszcze nie głosował, oceń pierwszy!

Cena:55,00 PLN

Nowy produkt

Top nabłyszczający z czarnymi drobinkami - Flake Top Coat

Flake Top Coat to dający piękny i trwały błysk top bez dyspersji (no wipe) wzbogacony w czarne drobinki w nieregularnych kształtach. Świetnie sprawdzi się do tworzenia i wyrównywania idealnej linii światła na paznokciach dzięki średniogęstej konsystencji. Idealnie nadaje się do pokrycia każdego koloru lub jako dodatek do zdobień Jungle. Nie matowieje, nie rysuje się i nie pęka, jest odporny na uszkodzenia mechaniczne. Daje długotrwały efekt „wet look”.

Top Flake dzięki swojej średniogęstej konsystencji nie zalewa skórek i przyspiesza pracę w Salonie. Jeśli jednak lubisz klasyczny top - wypróbuj Blitz Top. A może bardziej błyszczące drobinki? Idealny wtedy będzie top Big Bang.

Wskazówka: utwardzaj top 30-60s. Odczekaj chwilę po utwardzeniu topu, nie nakładaj bezpośrednio po utwardzeniu np. oliwki. Pozwól mu przez chwilę "ostygnąć".

Konsytencja: średnio gęsta, płynna
Zastosowanie: metoda hybrydowa, żelowa, akrylożelowa, akrylowa

Pojemność: 10ml

Więcej szczegółów

Topy marki Jana Nails posiadają niesamowite naprężenie powierzchniowe co oznacza szybkie poziomowanie i wyrównanie powierzchni, komfort pracy bez zalanych skórek, łatwość i szybkość pracy. Płaski pędzelek zakończony na okrągło sprawia, że mamy kontrolę nad produktem i możemy pracować blisko skórek bez ryzyka ich dotknięcia. Flake Top to ciekawe uzupełnienie podstawowych topów - piękny, długotrwały połysk bez zarysowań i matowienia wzbogacony o czarne plamki. Baw się i twórz nieoczywiste stylizacje od zaraz!  

Produkty Powiązane Flake Top Coat 10ml