Aqua Wet Look Top Coat 10ml

Aqua Wet Look Top Coat 10mlProdukt marki JANA NAILS®

J021AQ

Nikt jeszcze nie głosował, oceń pierwszy!

Cena:57,00 PLN

Nowy produkt

Top Aqua nabłyszczający - rzadki

Aqua Top Coat to dający wysoki połysk rzadki top bez dyspersji (no wipe). Świetnie sprawdzi się do tworzenia pięknie błyszczącej cienkiej powierzchni na paznokciach, nie nadając przy tym objętości stylizacji. Idealnie nadaje się do zabezpieczania koloru i opracowanych paznokci żelowych, jeśli chcemy utrzymać cienki efekt na krawędziach. Nie matowieje, nie rysuje się i nie pęka, jest odporny na uszkodzenia mechaniczne. Daje bardzo mocny efekt „wet look” przy cienkiej warstwie.

Top Aqua dzięki swojej rzadkiej konsystencji jest bardzo wydajny i bardzo przyspiesza pracę w Salonie. Polecamy go dla wprawionych Stylistek :) Jeśli jednak wolisz średniogęsty top - wypróbuj Blitz Top. A może gęsty? Idealny wtedy będzie top Infinity.

Wskazówka: nakładaj top Aqua cienko po jednym paznokciu. Utwardzaj top 30-60s. Odczekaj chwilę po utwardzeniu topu, nie nakładaj bezpośrednio po utwardzeniu np. oliwki. Pozwól mu przez chwilę "ostygnąć".

Konsystencja: rzadka, płynna
Zastosowanie: metoda hybrydowa, żelowa, akrylożelowa, akrylowa

Pojemność: 10ml


Wypróbuj również nasze nowe bazy z kolorem Duragel

Więcej szczegółów

Topy marki Jana Nails posiadają niesamowite naprężenie powierzchniowe co oznacza szybkie poziomowanie i wyrównanie powierzchni, komfort pracy bez zalanych skórek, łatwość i szybkość pracy. Płaski pędzelek zakończony na okrągło sprawia, że mamy kontrolę nad produktem i możemy pracować blisko skórek bez ryzyka ich dotknięcia. Aqua Top to bardzo wydajny top - piękny, długotrwały połysk bez zarysowań i matowienia.

Produkty Powiązane Aqua Wet Look Top Coat 10ml