White BB Base 10ml

White BB Base 10mlProdukt marki JANA NAILS®

J01WB

Nikt jeszcze nie głosował, oceń pierwszy!

Cena:55,00 PLN

Nowy produkt

BB Base w kolorze mlecznej bieli

Doskonała konsystencja nadająca się do wzmacniania paznokci, a także budowania apexów (nie są ani za gęste, ani za rzadkie). Idealna do utwardzania płytki naturalnej, nadbudowy i wyrównania krzywizn oraz do lekkiego przedłużania paznokcia (ułamanego lub za krótkiego do reszty). Baza White BB jest nieco twardsza, ale na tyle elastyczna, że nadaje się do każdej płytki, nawet tej cienkiej. Idealna do stylizacji natural look nails, pokrycia neonowego ombre lub princess nails.

Kolorowe bazy można nakładać bezpośrednio na dobrze przygotowany naturalny paznokieć. Należy jednak pamiętać, że w przypadku paznokci bardziej problematycznych lub np. baz brokatowych, zalecamy użycie Duragel Step 1 (transparentna baza).

White BB base to mleczna baza w chłodnym odcieniu bieli. Bardzo delikatny look uzyskujemy przy cienkiej warstwie (krycie ok 50%), przy grubszej budującej krycie bazy to ok 80-90%.

Wskazówka: Utwardzaj bazę min. 60s. 

Konsystencja: średniogęsta, płynna
Zastosowanie: metoda hybrydowa, żelowa

Pojemność: 10ml

Wypróbuj także inne nowe bazy z kolorem Duragel

Więcej szczegółów

Sprawdź bazy Jana Nails i poznaj jakość i wydajność jakiej jeszcze nie było

Bazy posiadają niesamowite naprężenie powierzchniowe co oznacza poziomowanie i wyrównanie powierzchni, komfort pracy bez zalanych skórek, łatwość i szybkość pracy. Płaski pędzelek zakończony na okrągło sprawia, że mamy kontrolę nad produktem i możemy pracować blisko skórek bez ryzyka ich dotknięcia. Baza BB to nowość w naszej ofercie - mleczna baza do różnych stylizacji typu Princess nails lub mlecznego ombre - przekonaj się sama, ile wersji możesz nią stworzyć :)

Produkty Powiązane White BB Base 10ml