Rubber Base Pink 10ml

Rubber Base Pink 10mlProdukt marki JANA NAILS®

J01RP

Nikt jeszcze nie głosował, oceń pierwszy!

Cena:57,00 PLN

Nowy produkt

Rubber base pink - kauczukowa baza różowa

Średniogęsta baza kauczukowa, posiadająca większe napięcie, która nadaje się do wzmocnienia naturalnego paznokcia. Bazę Rubber Base możesz zastosować na dwa sposoby: nakładać cienką warstwą jako klasyczny lakiery hybrydowy, a także grubszą, z nadbudową, tworząc apex w celu utwardzenia i nadbudowy płytki naturalnej. Po nałożeniu tworzy idealny łuk, nie zalewa skórek oraz nie ucieka od wolnego brzegu. W kilka sekund uzyskasz idealną linię światła, wyrównanie niedoskonałości płytki to od teraz żaden problem!

Rubber base pink to baza w kolorze cielistego przyjemnego różu idealna do utwardzania płytki naturalnej, nadbudowy i wyrównania krzywizn. Niezwykle trwała z doskonałą przyczepnością do płytki naturalnej. Kauczukowa baza jest bardzo elastyczna przy cienkiej warstwie, nadaje się do każdej płytki, nawet tej osłabionej, cienkiej i miękkiej. 

Jeśli potrzebujesz bazy w kolorze do utwardzenia, nadbudowy, wyrównania płytki lub minimalnego przedłużenia wypróbuj naszych pięknych Duragel Color Base. Jeśli poszukujesz rzadkiej bazy do zwiększenia przyczepności do płytki naturalnej - idealna będzie baza Duragel Step 1.

Wskazówka: Utwardzaj bazę min. 60s. 

Konsystencja: średniogęsta, miodowa
Zastosowanie: metoda hybrydowa

Pojemność: 10ml

Wypróbuj także inne nowe bazy z kolorem Duragel

Więcej szczegółów

Sprawdź bazy Jana Nails i poznaj jakość i wydajność jakiej jeszcze nie było

Bazy posiadają niesamowite naprężenie powierzchniowe co oznacza szybkie poziomowanie i wyrównanie powierzchni, komfort pracy bez zalanych skórek, łatwość i szybkość pracy. Płaski pędzelek zakończony na okrągło sprawia, że mamy kontrolę nad produktem i możemy pracować blisko skórek bez ryzyka ich dotknięcia.

Baza Rubber to rewolucja wśród baz utwardzających, elastyczna i doskonale pracująca nawet z cienkimi osłabionymi paznokciami. Wypróbuj już dziś!  

Produkty Powiązane Rubber Base Pink 10ml