Duragel First Love 10ml

Duragel First Love 10mlProdukt marki JANA NAILS®

J01D3FL

Nikt jeszcze nie głosował, oceń pierwszy!

Cena:57,00 PLN

Nowy produkt

Duragel w kolorze First Love

Doskonała konsystencja nadająca się do wzmacniania paznokci, a także budowania apexów (nie są ani za gęste, ani za rzadkie). Idealna do utwardzania płytki naturalnej, nadbudowy i wyrównania krzywizn oraz do lekkiego przedłużania paznokcia (ułamanego lub za krótkiego do reszty). Duragel Color Base First Love jest nieco twardsza, ale na tyle elastyczna, że nadaje się do każdej płytki, nawet tej cienkiej.

Kolorowe bazy Duragel można nakładać bezpośrednio na dobrze przygotowany naturalny paznokieć. Należy jednak pamiętać, że w przypadku paznokci bardziej problematycznych lub np. baz brokatowych, zalecamy użycie Duragel Step 1 (transparentna baza).

Duragel First Love od Jana Nails to mleczno-różowa baza hybrydowa, którą możesz nałożyć na przygotowaną naturalną płytkę paznokcia. Idealna nawet jako sam kolor, przez co daje naturalny look. 
Polecana jako podkład do frencha i babyboomera

Pojemność: 10ml

Wypróbuj również nasze nowe bazy z kolorem Duragel.

Więcej szczegółów

Sprawdź bazy Jana Nails Duragel First Love i poznaj jakość i wydajność, jakiej jeszcze nie było

Bazy posiadają niesamowite naprężenie powierzchniowe co oznacza szybkie poziomowanie i wyrównanie powierzchni, komfort pracy bez zalanych skórek, łatwość i szybkość pracy. Płaski pędzelek zakończony na okrągło sprawia, że mamy kontrolę nad produktem i możemy pracować blisko skórek bez ryzyka ich dotknięcia. Baza Duragel First Love to spełnienie marzeń każdej Stylistki, także nie czekaj i wypróbuj już dziś. :) 

Produkty Powiązane Duragel First Love 10ml