Duragel Step 2 10ml

Duragel Step 2 10mlProdukt marki JANA NAILS®

J01D2

Nikt jeszcze nie głosował, oceń pierwszy!

Cena:57,00 PLN

Nowy produkt

Duragel Step 2 - gęsta baza przezroczysta

Nieco gęstsza baza, posiadająca większe napięcie, która nadaje się do wzmocnienia naturalnego paznokcia. Bazę Step 2 możesz zastosować na dwa sposoby: nakładać cienką warstwą jako klasyczny lakiery hybrydowy, a także grubszą, z nadbudową, tworząc apex w celu utwardzenia i nadbudowy płytki naturalnej. Po nałożeniu tworzy idealny łuk, nie zalewa skórek oraz nie ucieka od wolnego brzegu. W kilka sekund uzyskasz idealną linię światła, wyrównanie niedoskonałości płytki to od teraz żaden problem!

Przewagą systemu Duragel Step 1&2 jest to, że można go stosować absolutnie pod każdy produkt: hybrydę, żel czy akrylożel.

Duragel Step 2 to gęsta przezroczysta baza idealna do utwardzania płytki naturalnej, nadbudowy i wyrównania krzywizn oraz do lekkiego przedłużania paznokcia (ułamanego lub za krótkiego do reszty). Baza Duragel Step 2 jest najtwardszą bazą ze wszystkich, ale na tyle elastyczna przy cienkiej warstwie, że nadaje się do każdej płytki, nawet tej osłabionej i cienkiej. Jeśli potrzebujesz bazy w kolorze do utwardzenia, nadbudowy, wyrównania płytki lub minimalnego przedłużenia wypróbuj naszych pięknych Duragel Color Base. Jeśli poszukujesz rzadkiej bazy do zwiększenia przyczepności do płytki naturalnej - idealna będzie baza Duragel Step 1.

Wskazówka: Utwardzaj bazę min. 60s. 

Konsystencja: gęsta, miodowa/płynna
Zastosowanie: metoda hybrydowa

Pojemność: 10ml

Wypróbuj również nasze nowe bazy z kolorem Duragel

Więcej szczegółów

Sprawdź bazy Jana Nails i poznaj jakość i wydajność jakiej jeszcze nie było

Bazy posiadają niesamowite naprężenie powierzchniowe co oznacza poziomowanie i wyrównanie powierzchni, komfort pracy bez zalanych skórek, łatwość i szybkość pracy. Płaski pędzelek zakończony na okrągło sprawia, że mamy kontrolę nad produktem i możemy pracować blisko skórek bez ryzyka ich dotknięcia. Baza Step 2 to rewolucja wśród baz utwardzających, elastyczna i doskonale pracująca nawet z cienkimi osłabionymi paznokciami. Natomiast przy grubszej warstwie tworzy twardy materiał, który utwardza płytkę naturalną.

Wypróbuj już dziś bestseller wśród baz przezroczystych!  

Produkty Powiązane Duragel Step 2 10ml