Kopytko Staleks® PE-51/1

Kopytko Staleks® PE-51/1Produkt marki Staleks®

ST6PE511

Nikt jeszcze nie głosował, oceń pierwszy!

Cena:33,90 PLN

Nowy produkt

Kopytko do odsuwania skórek Staleks® PE-51/1 to kopytko z szerokim popychaczem i oczkiem. Prosty kształt pozwala odepchnąć mocno przylegający naskórek bez uszkodzenia płytki paznokcia. Dzięki rowkowanemu uchwytowi nie ma mowy o niepewnym uchwycie kopytka. Jest to narzędzie dedykowane do manicure jak i pedicure, można je sterylizować w autoklawie.

Kopytko z oczkiem do skórek STALEKS

Dwustronnie, ręcznie ostrzone krawędzie gwarantują precyzyjne dokładność i precyzję. Kopytka Staleks 51/1 wykonane zostały ze stali nierdzewnej, która wykorzystywana jest to produkcji narzędzi chirurgicznych. Dzięki obróbce cieplnej stal uzyskuje wysoką twardość i długi czas użytkowania.

Sprawdź także inne kopytka STALEKS®

Więcej szczegółów

Kopytka STALEKS PRO® PE-51/1 z serii Expert 

Innowacyjne podejście pozwoliło stworzyć profesjonalne i specjalistyczne narzędzia z serii EXPERT. Ergonomia, trwałość i idealne ostrzenie to główne cechy profesjonalnych kopytek do odsuwania skórek z serii EXPERT. To narzędzia stworzone dla profesjonalistów zajmujących się manicure, pedicure, a także kosmetologów. Staleks kopytko PW-51/1 jest wykonane ze stali chirurgicznej odpornej na korozję, perfekcyjnie wykończone wraz z ręcznie ostrzonymi ostrzami pozwalają cieszyć się bezproblemową pracą przez długi czas. W połączeniu z niespotykaną do tej pory ergonomią gwarantują satysfakcję potencjalnych Klientów.

Produkty Powiązane Kopytko Staleks® PE-51/1