Cążki Staleks® NE-61-12 12mm, do wrastających paznokci

Cążki Staleks® NE-61-12 12mm, do wrastających paznokciProdukt marki Staleks®

ST5NE6112

Nikt jeszcze nie głosował, oceń pierwszy!

Cena:143,00 PLN

Nowy produkt

Cążki Staleks® NE-61-12 to ergonomiczna konstrukcja części roboczej, dzięki dłuższym ostrzom, dedykowana do wrastających paznokci. Ręcznie ostrzone krawędzie tnące pozwolą na czyste i precyzyjne cięcie. 

Długość ostrza: 12 mm

Cążki do skórek STALEKS® PRO

Wieloetapowe, ręczne ostrzenie krawędzi tnących powoduje, że cążki tną skórki perfekcyjnie. Zostały wykonane z chirurgicznej stali nierdzewnej wykorzystywanej do produkcji narzędzi chirurgicznych. Cążki nadają się do sterylizacji w autoklawie.

Sprawdź także narzędzia kosmetyczne

Więcej szczegółów

Cążki z serii STALEKS PRO EXPERT to najwyższa jakość wykonania i precyzji

Innowacyjne podejście pozwoliło stworzyć profesjonalne i specjalistyczne narzędzia z serii EXPERT. Ergonomia, trwałość i idealne ostrzenie to główne cechy cążek do skórek z serii EXPERT. To narzędzia stworzone dla profesjonalistów zajmujących się manicure, pedicure, a także kosmetologów. Wykonane ze stali chirurgicznej odpornej na korozję, perfekcyjnie wykończone wraz z doskonale wypolerowanymi krawędziami tnącymi pozwalają cieszyć się długą żywotnością. W połączeniu z niespotykaną do tej pory ergonomią gwarantują satysfakcję potencjalnych Klientów.

Produkty Powiązane Cążki Staleks® NE-61-12 12mm, do wrastających paznokci