Kategorie

Princess Barbirella 3g

Princess Barbirella 3gProdukt marki Indigo Nails®

EF9PB

Nikt jeszcze nie głosował, oceń pierwszy!

Cena:12,00 PLN

Nowy produkt

Poznaj efekt, który odmieni Twoje stylizacje? Klasyczny manicure w kolorze nude to nuda! Uzupełnij ją o pyłek Princess marki Indigo Nails i stwórz coś totalnie odjazdowego, co zachwyci każdą, nawet najbardziej wybredną Klientkę!

Princess manicure to nowość, wypróbuj ją sama!

Pojemność: 3 g

Pokryj stylizację naszym bestsellerowym topem bez dyspersji Tip Top Coat 7ml

Więcej szczegółów

Indigo barbirella - dla prawdziwej księżniczki

Jak wygląda współczesna księżniczka? Jak Ty! Bo dzisiaj księżniczką może być każda z nas, a przynajmniej tak się poczuć. I wcale nie jest to trudne. Wystarczy pomalować paznokcie wybranym lakierem, dołożyć do stylizacji Indigo Princess Barbirellai... czy już czujesz ten klimat?

My kobiety nie lubimy nudy. Nawet w kwestii paznokciowej oczekujemy odrobiny szaleństwa i oryginalności. No i nie znosimy marnowania czasu. Nie da się ukryć, że dla nas ważny jest efekt, błysk i zaskoczenie. I właśnie dostałyśmy do rąk, a właściwie na paznokcie, produkt, który czaruje, olśniewa, intryguje. Do tego, jego stosowanie nie zabiera czasu i nie wymaga artystycznych zdolności. No chyba, że należysz do stylistek-artystek i potencjał efektu Princess Barbirella potrafisz wykorzystać na milion sposobów. Do stylizacji paznokci tych gotowych w minutę i tych wymagających większego nakładu pracy.

Księżniczka Barbirella? Co to za jedna?

A no taka, z którą łatwo się zaprzyjaźnić, a nawet w niej rozkochać. Trzeba tylko ją odnaleźć. A poszukiwania najlepiej zacząć od wizyty w naszym sklepie internetowym. Następnie swoje kroki skierować do efektów, namierzyć Princess Barbirella ozdoby do paznokci i masz to! Twój ulubiony pyłek do zdobień już na Ciebie czeka! Multikolowe brokatowe drobinki różnej wielkości i kształtów jeszcze nigdy nie były tak multi i tak błyszczące. Ale bez tandety i odpustowego blichtru. Idealne do zdobień prostych i finezyjnych. Fantasty French, French konstrukcyjny, Princess Nails. Pomysły same przychodzą do głowy, gdy masz przed sobą efekt Princess Barbirella Indigo. Bo to nie kto inny, tylko marka Indigo lider w paznokciowej branży jest jego twórcą. 3 gramy magii do wykorzystania. Co z nimi zrobisz, zależy tylko od Ciebie. Ozdoby do paznokci Indigo Barbirella to sposób na efektowne paznokcie, obok których nie sposób przejść obojętnie.

A jesli jeszcze bardziej chcesz rozświetlić wieczór, to sprawdź Princesses don't work ozdoby do paznokci, dostępne w ramach naszego sklepu internetowego.

Produkty Powiązane Princess Barbirella 3g