Waciki 1-warstwowe białe (600 szt.)

Waciki 1-warstwowe białe (600 szt.)

AK5WJB06

Nikt jeszcze nie głosował, oceń pierwszy!

Cena:12,90 PLN

Nowy produkt

Waciki bezpyłowe jedno-warstwowe


Wypróbuj inne niż dotychczas waciki, które nie pylą, nie zostawiają włosków czy paproszków. Są mocne, sztywne, a po kontakcie z cleanerem miękną w magiczny sposób i stają się dopasowane do potrzeb stylizacji.

Wyjątkowa struktura sprawia, że podczas odtłuszczania wacik nie rozrywa się ani nie przedziera, tym samym dając Ci wygodę pracy. Koniec z kilkoma wacikami podczas jednego etapu! Z wacikami 1-warstwowymi zadbasz o ekonomię i poprawisz komfort swojej pracy :)

Cienkość wacika sprawi, że bardzo dokładnie odtłuścisz płytkę naturalną nawet pod skórkami, a podczas zabierania lepkiej warstwy inhibicyjnej nie ominiesz ani jednego miejsca. Ilość używanego cleanera też się zmniejsza, bo jedno-warstwowy wacik szybko się "opija" - czyli wygoda i ergonomia!


"Te waciki pokochały już setki Stylistek i moich Kursantek. Dołącz do grona zadowolonych osób już dziś i wypróbuj bawełniane jednowarstwowe waciki od Dobre Mani. Manicure i stylizacja nigdy nie były tak łatwe i wygodne!" - Karolina Orzechowska Instruktor Indigo


Ilość: 600 szt.

Kolor: biały

Potrzebujesz odpowiedniego cleanera? Zobacz nasze preparaty pomocnicze

Produkty Powiązane Waciki 1-warstwowe białe (600 szt.)