Kategorie


Obniżka! Nożyczki Staleks® SS-40/3

Nożyczki Staleks® SS-40/3Produkt marki Staleks®

ST7SS403

Nikt jeszcze nie głosował, oceń pierwszy!

Cena:50,40 PLN

-20%

Cena regularna: 63,00 PLN

Nowy produkt

Nożyczki do skórek Staleks® SS-40/3 wykonane ze stali chirurgicznej, posiadają najwęższe i najostrzejsze ostrza wykonane w najnowszej technologii o klasycznej krzywiźnie oraz klasycznym rozmiarze otworu na palec. Silikonowe gumki zapobiegają ślizganiu się nożyczek. Nie tępią się i nie rdzewieją, a także można je sterylizować w autoklawie.

Nożyczki do skórek STALEKS®

Dwustronne, ręczne, diamentowe ostrzenie zapewnia długotrwałą ostrość krawędzi tnących. Cążki zostały wykonane ze stali nierdzewnej marki 40x13 wykorzystywanej do produkcji narzędzi chirurgicznych. Nadają się do sterylizacji w autoklawie.

Inne nożyczki do skórek Staleks®

Więcej szczegółów

Narzędzia kosmetyczne STALEKS PRO z serii SMART

Estetyczny, funkcjonalny design i oryginalny pomysł, a także podążanie za światowymi trendami, to dewizy, które przyświecały twórcom narzędzi z serii SMART. Wysokiej jakości stal nierdzewna w połączeniu z precyzyjną obróbką to klucz do sukcesu tych narzędzi kosmetycznych, które pozwalają na ich długie używanie bez konieczności ponownego ostrzenia. Nożyczki do skórek z serii SMART skupiają w sobie solidność, precyzję i ergonomię w najlepszej cenie.

Produkty Powiązane Nożyczki Staleks® SS-40/3