Kategorie

Ombre brush, pędzel do ombre

Ombre brush, pędzel do ombreProdukt marki Indigo

PED7OB

Średnia ocen 4.1 z 15 głosów

Cena:50,00 PLN

Nowy produkt

Pędzelek do ombre jest łatwy w użyciu - pozwala uzyskać cieniowanie, które daje efekt przenikania się kolorów na paznokciach. Posiada włosie o różnej długości, aby tworzyć bardziej naturalne przejścia barw.

Więcej szczegółów

Kolorowy manicure nie musi być nudny ani trudny do wykonania – wypróbuj pędzelek do ombre

Paznokcie ombre to metoda stylizacji, którą pokochały kobiety na całym świecie - za oryginalny wygląd, ponadczasowość, uniwersalność i łatwość wykonania. Ombre to stylizacja, która z powodzeniem sprawdzi się na co dzień i wielkie wyjścia, nigdy nie wychodzi z mody, bez problemu zrobisz ją w warunkach domowych, a efekt za każdym razem "wow". Do jej przeprowadzenia będziesz potrzebować kolorowych lakierów i pędzelka do ombre lub gąbeczki. Oczywiście musisz pamiętać o każdym kroku jakiego wymaga wybrana przez Ciebie metoda stylizacji. Konieczny jest też dobry pędzel do ombre, z którego pomocą będziesz pracować. Ombre, czyli inaczej cieniowanie, daje spektakularny efekt przenikania się kolorów na paznokciach, a płynne przejście tonalne nie jest wcale trudne do sfinalizowania. Wystarczy ombre brush Indigo i trochę wprawy.

Jaki pędzelek do ombre na paznokciach?

Najlepiej sprawdzonej marki i dedykowany tej stylizacji, dlatego też ombre brush Indigo będzie dobrym wyborem. Gęste syntetyczne, ale sprężyste włosie o różnej długości (4 i 8mm) pozwala na tworzenie idealnych przejść kolorystycznych nie zostawiając smug, pyłków i nadmiaru lakieru. Wygodna oprawa (trzonek) pędzla zdecydowanie ułatwia operowanie nim. Niewątpliwą zaletą pędzelków do ombre jest możliwość ich wielokrotnego użycia (w przeciwieństwie do gąbeczek). Pędzel do ombre po skończonej pracy wystarczy wyczyścić w produkcie z dyspersją.

Ombre to jedna z najchętniej wybieranych stylizacji paznokci, dlatego produkty i akcesoria do jej wykonania zawsze powinnaś "mieć pod ręką".

Indigo Ombre Brush i produkty potrzebne do wykonania cieniowania na paznokciach zakupisz w naszym sklepie internetowym Dobre Mani. Zapraszamy!

Produkty Powiązane Ombre brush, pędzel do ombre