Obniżka! Cążki Staleks® NX-20-5 5 mm

Cążki Staleks® NX-20-5 5 mmProdukt marki Staleks®

ST5NX205

Średnia ocen 4.2 z 117 głosów

Cena:149,00 PLN

-65,00 PLN

Cena regularna: 214,00 PLN

Nowy produkt

Cążki Staleks® NX-20-5 wykonane ze stali chirurgicznej, posiadają zaokrąglone chwyty, oraz proste krawędzie tnące z nachyleniem. Nie tępią się, nie rdzewieją, a dzięki obróbce termicznej gwarantują wysoką trwałość. Dedykowane do manicure, pomocniczo mogą służyć także przy pedicure. 

Długość ostrza: 5 mm

Cążki do skórek STALEKS® z serii EXCLUSIVE

Dwustronne, ręczne, diamentowe ostrzenie zapewnia długotrwałą ostrość krawędzi tnących. Cążki zostały wykonane ze stali nierdzewnej marki 40x13 wykorzystywanej do produkcji narzędzi chirurgicznych. Nadają się do sterylizacji w autoklawie.

Sprawdź także pozostałe cążki i narzędzia Staleks®

Więcej szczegółów

Narzędzia kosmetyczne STALEKS PRO z serii EXCLUSIVE

Staleks PRO Exclusive mówi samo za siebie. Wykonane ze stali nierdzewnej, wykorzystywanej do produkcji narzędzi chirurgicznych, perfekcyjnie wypolerowane. Oryginalny, stylowy design w połączeniu z interesującymi wzorami to świetny wybór każdej profesjonalistki. Ręczne ostrzenie w połączeniu z doskonałą inżynierią powodują, że narzędzia z serii Exclusive to prawdziwe dzieła sztuki. Ich używanie sprawia czystą przyjemność, a każda profesjonalistka od razu pokocha i zrozumie ich wartość.

Produkty Powiązane Cążki Staleks® NX-20-5 5 mm